Skocz do zawartości
Forum

Kuracja Gynalginem


Gość jadom

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. od dwóch dni biorę gynalgin i mam dwa problemy, po pierwsze czy wam też tak ciężko się aplikuje? kto wymyślił taki kształt tabletek?! a po drugie następnego dnia mam cały dzień żółtą wydzielinę, zakładam, że to resztki tej tabletki, nie wiem czy mam to wymyć (i umyć się wieczorem) czy zostawić i niech to leczy mnie od środka? wybaczcie za ostatnie słowa ale nie wiem jak to nazywać ;)

Odnośnik do komentarza

Niektóre tabletki cieżko się aplikuje, możesz je zwilżyć wodą i najlepiej zakładać w pozycji leżącej z podniesionymi biodrami.
Zakłądaj je na noc, przez noc i w ciągu dnia na pewno coś spłynie, bo tabletka się rozpuszcza. Normalnie rano się podmyj, nie musisz szorować tam w środku ;) Po prostu umyj się, jak zawsze i załóż wkładkę, aby spływało na nią.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

globulki gynaligin powinno się zmoczyć woda, wtedy aplikacja jest bardzo łatwa, na leżąco, biodra w górę i wsuwasz palcem najgłębiej jak można. żółta wydzielina to własnie ta tabletka, ale przez noc i wciągu dnia wchłonęly się wszystkie ważne, lecznicze składniki więc podmyj się rano, w ciągu dnia, załóż wkładkę i tyle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...