Skocz do zawartości
Forum

Spóźniająca się miesiączka a stres


Gość merryxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile Mam taki problem. Moje cykle zwykle trwały 0k. 30 dni. Teraz miesiączka mi się spóźnia, co prawda na razie drugi dzień, ale strasznie się przez to denerwuję. Współżyłam 12.10.2013r. Mam objawy PMS (płaczliwość, trądzik, wzdęty brzuch, trądzik, bóle krzyża, zmiany nastrojów, zaparcia, zmęczenie).Piersi bolały mnie tylko w dzień (22.10.2013), w którym powinnam dostać okres, brzuch pobolewa mnie jedynie wtedy, kiedy uspokoję się na dłużej niż chwilę frown . Zawsze po współżyciu denerwuję się czy dostanę okres, ale teraz już wychodzę z siebie. Nie umiem się uspokoić. Widziałabym i czuła (pulsowanie, spływająca sperma), że doszło do wytrysku, więc wydaje mi się, że go nie było. Śluz już zanika mi tak jak przed samą miesiączką, a tu nic. Ostatnia miesiączka spóźniła mi się dwa dni, mimo braku stresu, ale teraz pewnie potrwa to dłużej...
Dodam, że zawsze zabezpieczam się prezerwatywą i zawsze się stresuję. Tylko ten jeden raz sie "zapomnielismy"
Co robić?

Odnośnik do komentarza

zrob test. wiem, że sie boisz ale pomysl ze wyniku i tak juz nie zmienisz wiec jak jestes w ciazy to jestes a jak nie jestes to sie uspokoisz. (mi to myslenie swego czasu pomoglo zebrac sie w sobie) a na przyszlosc pomysl moze o innych metodach zabezpieczenia, szkoda nerwow twoich.

a i nie denerwuj sie! okres moze sie spozniac z miliona powodów:)

Odnośnik do komentarza

Wiem co to za panika, nawet gdy okres spóźnia sie o kilka godzin ;) Jeżeli tak to przeżywasz, to zastanów sie nad antykoncepcją hormonalną (tabletki albo nuva ring). Skutecznośc jest dużo wyższa niż zabezpieczenie mechaniczne, łagodzi PMS, reguluje okres praktycznie co do godziny.
Przy dobrze dobranych tabletkach, nie powinnaś bac sie również skutków ubocznych (u mnie nie było żadnych, oprócz znikniecia trądziku :)).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...