Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Wygraj zdrowie z Aspectonem!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Aspecton naprawdę pomaga! Aplikacja późnym wieczorem sprawiła, że spokojnie przespałam całą noc i rano, z niedowierzaniem, stwierdziłam, że mogę swobodnie oddychać. Jednak moja radość nie trwała zbyt długo, bo już podczas przygotowywania śniadania katar się pojawił. Nie zastosowałam leku od razu, bo przez ten katar pojawiły się u mnie problemy z rozumieniem tekstu czytanego i dopiero około południa dotarło do mnie, że Aspecton można stosować kilka razy dziennie, a nie tylko 1-2… No ale cóż, mam za swoje, jak w końcu go użyłam, to znów - natychmiastowa ulga. Cały dzień mogłam już nie myśleć o katarze, bo Aspecton miałam ciągle pod ręką i oczywiście profilaktycznie, przed snem, zafundowałam sobie Aspectonową kurację dzięki czemu mogłam spokojnie spać  Kolejnego dnia niestety wydzielina w nosie ponownie dała o sobie znać, ale teraz już nie zwlekałam i od razu użyłam Aspectonu, wieczorem jednak o tym zapomniałam i (właściwie, ku mojemu zdziwieniu) rano obudziłam się bez kataru! Cały dzisiejszy dzień świetnie mi się oddychało, nadal tak jest i mam nadzieję, że tak zostanie. I choć nawet mąż nie chce w to wierzyć, z Aspectonem katar trwa 3 dni, a nie tydzień, a do tego wcale nie męczy, bo szybko się poddaje w walce z eukaliptusem i mentolem – po prostu REWELACJA! Szkoda tylko, że płynu tak dużo zostało, a ja będę musiała go wyrzucić za niespełna miesiąc… Trzeba koniecznie pomyśleć nad mniejszym opakowaniem, bo naprawdę szkoda, żeby się tak dobry środek marnował…

Odnośnik do komentarza

Aspecton dotarl do mnie w odpowiednim momencie katar straszny z nosa ciurkiem mi lecialo.Po otrzymaniu przesylki przeczytalam ulotke i od razu zaaplikowalam sobie dawke.Od razu czulam,ze katar mniejszy,nos nawilzony,oddychanie o niebo lepsze.kamfora zawarta w olejku zrobila swoje bo ja najbardziej czulam.Idac spac jeszcze jedno psik do nosa i nos na noc nie zatkany Jak dla mnie Aspecton jest preparatem,ktory NAPRAWDE pomaga

Odnośnik do komentarza

Zadowolona jestem w pełni, jestem szczęśliwa jak nigdy. Czemu? Bo właśnie przeżywam pierwszą jesień bez ... uciążliwego kataru, z odpowiednio nawilżonym nosem . Do tej pory zmarnowana, zmęczona - teraz tryskam energią właśnie dzięki Aspecton ! Aspecton to super spray na katar ! Pomaga odetkać nos, nawilżyć śluzówkę oraz odświeżyć się .
Co sądzę o działaniu tego preparatu ?Otóż:
# Oczyszczanie - spray doskonale oczyszcza nos, drogi oddechowe z wydzieliny , już po kilku minutach nos odtyka się, oddychanie jest znacznie ułatwione a ja czuję ulgę . Po zastosowaniu Aspectonu czuję się zdrowa, pełna energii i chęci do działania . To wielki jego plus .
#Nawilżenie - spray idealnie nawilża nos od wewnątrz przez co nie odczuwam dyskomfortu związanego z długotrwałym katarem, który wysusza . Posiada szereg składników które pielęgnują, nawilżają niczym balsam . Polecam, świetny produkt .
#Pielęgnowanie - spray pielęgnuje , sprawia, że czuję jakbym miała nowy nos :)

Aspecton sprawy doskonały
każdy katar pokonały !
Oczyszcza, nawilża, pielęgnuje
nowe zdrowie Tobie podaruje !
Dzięki niej cieszysz się życiem
Aspecton najlepszym jest odkryciem !

monthly_2013_11/konkurs-wygraj-zdrowie-z-aspectonem_1216.jpg

Odnośnik do komentarza

Kropli używam od kilkunastu dni.
Widzę dużo pozytywów.
Pozytywy:
- skutecznie odtyka nos ( w moim przypadku na całą noc)
-miły zapach olejków eterycznych
- płyn nie spływa do gardła
-sposób aplikacji - wygodny aplikator,który za pomocą sprayu rozpyla mgiełkę ( dużo lepsze rozwiązanie niż w przypadku klasycznych kropli)
-szczęśliwa żona- już nie chrapię mając katar

Minusy:
-spray można używać tylko 28 dni od otwarcia co jest sporym minusem. W ciągu tego okresu nie zużyję pełnej butelki. Producent zadbał jednak o miejsce w którym można zapisać datę otwarcia butelki, dzięki czemu łatwo policzyć kiedy mija termin ważności.
-cena- pytałem w trzech aptekach w moim mieście i porównałem z aptekami internetowymi - cena waha się między 13-17 zł. Preparat jest dobry, lecz dość drogi. Myślę, że szary obywatel będzie wybierał coś z niższej półki cenowej.
Jeżeli jednak ktoś szuka czegoś SKUTECZNEGO NA DŁUŻEJ- polecam z czystym sercem Aspecton

Odnośnik do komentarza

Moja przygoda z Aspectonem zmierza w bardzo dobrym kierunku, pełna nowych doznań, wrażeń i wskazówek. Dzięki tej małej buteleczce spray'u Aspecton zaznałam szczęścia, odzyskałam zdrowie i mogłam poczuć się lekko, niesamowicie. Katar to dla mnie uciążliwa dolegliwość, która przychodzi niechciana, zburza prawidłowy rytm dnia, nie chce odejść i która mimo próśb nie ustępuje. Aspecton - to on jest dla mnie SUPERBOHATEREM, szybko pokonał katar, który nieznacznie jeszcze powraca, jednak już po jednym psiknięciu przechodzi . Dlatego też, odkąd otrzymałam ten wspaniały i nowy lek ciągle zabieram go ze sobą, bo tylko on sprawia, że mogę normalnie funkcjonować . Są różne środki i lekarstwa na katar, ten w szczególności stał się moim numerem 1 . Czemu ? Bo działa skutecznie, szybko.
PLUSY : działa szybko, skutecznie, nie podrażnia, nie wywołuje alergii, nie wysusza, doskonale nawilża, szybko działa, dzięki dozownikowi odpowiednio dawkuje ilość preparatu, ładnie pachnie, odświeża, daje przyjemnie uczucie ulgi, wydajny, skuteczny . Poręczne opakowanie, mieszczące się w dłoni (jak widać na załączonym obrazku), dobry dla dzieci, bezpieczny ! MINUSY : nie znalazłam, wart swej ceny !

monthly_2013_11/konkurs-wygraj-zdrowie-z-aspectonem_1217.jpg

Odnośnik do komentarza

"Ufff w końcu jest" - powiedział by mój nos gdyby umiał mówić, ale że nie umie wiec mówie to za niego. Skąd ta radość? To proste w końcu dotarła do Nas przesyłka. Pierwsze zaskoczenie to zapach, a że wypróbowałam wiele specyfików jako alergik i wieczna posiadaczka kataru tak więc ten aspekt na plus. Intensywność dość ostra aż łzy mi poleciały ale o dziwo nie wysuszyło to śluzówki nosa a po chwili przyjemnie się oddychało. W zwiazku z tym iż cieżko coś więcej powiedzieć po pierwszym razie to napewno coś jeszcze dodam za dwa dni :)

Odnośnik do komentarza

Z PAMIĘTNIKA PEWNEJ TROSKLIWEJ ŻONY

Sobota (02.11.2013)
Mąż nadal jest POCIĄGAJĄCY nosem ;) Ale poprawa jest już znaczna. Spray bez wątpienia umożliwia Jemu swobodne oddychanie. WIDZĘ,że nos nie jest już przeraźliwie CZERWONY także potwierdzam ASPECTON ma faktycznie działanie PIELĘGNUJĄCE. Martwi mnie jedynie termin ważności... bo szkoda wyrzucać do kosza prawie całą zawartość buteleczki. Chyba,że pójdzie dalej w świat jeżeli w międzyczasie katarzysko "złapie" kogoś z moich bliskich.

Niedziela (03.11.2013)
W mieszkaniu coraz rzadziej czuję woń,którą zostawia po ASPECTON :) Zapach niesamowicie orzeźwiający!!!

Odnośnik do komentarza
Gość anieta2@interia.pl

Witam!!! Jestem mile zaskoczona rezultatami po zastosowaniu Aspectona. Działa natychmiast i jest skuteczny. Nie podrażnia nosa i ma przyjemny zapach. Szkoda tylko że dla małych dzieci nie można stosować i ma krótki termin trwałości po otwarciu. Ale u dorosłych spisał sie na medal. Rodzina po zakupie też jest zadowolona. Ocena 5+

Odnośnik do komentarza

Z PAMIĘTNIKA PEWNEJ TROSKLIWE ŻONY

Poniedziałek (04.11.2013) i wtorek (05.11.2013)

W tych dniach mąż używał spray-u tylko na noc i to profilaktycznie :) Sukces osiągnięty. Wielki ukłon dla ASPECTON spray do nosa :)

Podsumowując:
Mąż-tester mimo,że początkowo podchodził do testu mało entuzjastycznie szybko zmienił zdanie na PLUS. Teraz podkreśla: "FAJNA GOŚĆ Z TEGO SPRAY-u NA KATAR" !!! :) Bardzo szybko przynosi ulgę. Skutecznie oczyszcza i nawilża. Do tego nie zawiera konserwantów!! Łatwy sposób użycia. GODNY POLECENIA za przystępną cenę.

Odnośnik do komentarza

Wzięłam udział w konkursie, odebrałam spray i? I czekałam, aż pojawi się katar. Wiedziałam, że nadejdzie. Pojawia się o tej porze roku regularnie. Po raz kolejny nie zawiódł i mogłam przetestować Aspecton.

List dotarł trochę sfatygowany i obawiałam się, że zawartość została uszkodzona. Na całe szczęście z samą buteleczką nic się nie stało.
Dozownik jest bardzo wygodny, nic nadzwyczajnego, ale praktyczny, to duży plus.
Zaczęłam kurację od pierwszych objawów kataru. Lekko zapchany nos, utrudnione oddychanie. Spodziewałam się cudu. Cudu nie było, ale katar przebiegał łagodniej niż zazwyczaj.
Pracuję w dość niekomfortowych warunkach, maseczki ochronne. Dodać do tego katar i jest naprawdę nieprzyjemnie. Dlatego miałam cały czas przy sobie Aspecton.
W zeszłym roku byłam zmuszona brać zwolnienie lekarskie, tym razem obyło się bez :)
W buteleczce zostało jeszcze trochę cudownego płynu, ale zapewniam, że jeżeli poczuję następną falę kataru, udam się do apteki po Aspecton.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena Kośmider

Niestety paczuszka dotarła do mnie za późno. Katar minął i obawiałam się, że moja dawka nie zostanie przetestowana. "Uratowała" mnie koleżanka z pracy, która ostatnio nieprzyjemnie przeziębiła się i szukała pomocy w domowych sposobach na "smarki".
Po zapoznaniu się z zawartością paczki, jak wygląda sam lek, co zawiera ulotka itd. przekazałam zawartość koleżance i zapowiedziałam, że czekam na relację z przebiegu kuracji.
Już po dwóch dniach dziękowała za Aspecton :) Była bardzo zadowolona z działania sprayu. Jedynym minusem dla niej był efekt uboczny - łzy po zaaplikowaniu.
Ogólna ocena - bardzo pozytywna ;)

Odnośnik do komentarza

Aspecton naprawdę zasługuje na te wszystkie pochlebstwa jakimi go codziennie zasypujemy... wiem co mówię... a raczej piszę. Otóż jak wcześniej pisałam ten wyjątkowy spray wyciągnął do mnie po raz pierwszy swoją pomocną dłoń podczas remontu jaki prowadziłam w mieszkaniu. Kurz i pył praktycznie był wszędzie, no i w moich nozdrzach również:) Nos jak balon, czerwony, zapchany, z którego wylewały się hektolitry bardzo nieprzyjemnej wydzieliny...Chusteczki pastwiły się nad moim noskiem z wielką satysfakcją i... i nagle wszystko znika jak za pomocą magicznej różdżki. Aspecton psik, psik i katar znikł:) Hurra!! Oczywiście dawkowanie trwało przez cały czas remontu po trzy razy dziennie ( najpierw leczniczo potem już jedynie profilaktycznie). Czując praktycznie brak jakichkolwiek objawów alergii przeszła przez mą główkę myśl... ciekawe jak by zadziałały podczas normalnej infekcji i... infekcja jak na zamówienie - jest! I tu Aspecton znowu stał się niezawodny i niezastąpiony! Zawsze w takiej grypopodobnej infekcji towarzyszył mi okropny, męczący katar, łzawienie z oczu i w ogóle za każdym razem przez te 6-7 dni po prostu umieram ze zmęczenia tą chorobą. A tym razem jest inaczej, katarek zaledwie dwa dni i to z przerwami, nosek normalny a nie czerwony, ogromny, pozdzierany chusteczkami nochal. W nosku miło, orzeźwiająco i przyjemnie, a nie palący ogień i lawa lejąca się bez przerwy. Oczka sprawne, leżąc w łóżeczku popijam ziółka, nadrabiam co nieco z literatury... obok mnie jak na straży Aspecton, mój przyjaciel z... Natury, pilnuje by nie dokuczały mi w nosku niepotrzebne, szkodliwe, dokuczliwe i męczące stwory.Tak to można chorować...:) Psyt, nie zdradźcie mnie szefowi:)

Odnośnik do komentarza
Gość Agrafka791

Aspecton używałam pierwszy raz bo nie przepadam na preparatami które trzeba dawkować bezpośrednio do nosa.
Ten jest wyjątkowo przyjemny, może przez sam zapach ale fajne jest to przyjemne uczucie kiedy ma się wrażenie małej inhalacji i można lepiej oddychać.
Polecam - warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Pewnego dnia, kiedy wróciłam do domu,
Zastałam domowników w jak najlepszym nastroju.
Śmiali się do rozpuk, robiąc się ze śmiechu niemalże bordowi,
Łzy leciały im strumieniami, niczym z wielkiej fontanny.
Nie wiedząc co ich doprowadziło do takiego nastroju,
Zaczęłam szukać powodu ich znakomitego humoru.
Barek był zamknięty, gorączki nie mieli,
Jakiż był więc powód tej wesołej histerii????
Nagle oczom moim dał się Aspecton ujrzeć,
Przez „jego” poczucie humoru i ja dałam się mu urzec.
Zobaczyłam jego oczy, usta, włosy i swym urokiem wywołał i we mnie uśmiech.
I ja go wówczas przetestowałam i zaraz lepiej oddychałam.
Oczyścił mi zatkany nos i tym samym poprawił od razu mój głos.
Kamfora wchodząca w jego skład od dziecka mi w chorobie towarzyszyła
I nie jedno zapalenie rozgrzewając przegoniła.
Mentol z olejkiem miętowym pomaga w oddychaniu,
Dając uczucie świeżości po każdym aplikowaniu.
Olejek tymiankowy i eukaliptusowy wykazują działanie antybakteryjnie i antywirusowe,
Dlatego wspomagają nasze górne drogi oddechowe.
Aspecton posiada właściwości odświeżające i pielęgnujące,
Wykazuje więc świetne działanie wspomagające.
Kataru chociaż nie jest w stanie nic skrócić,
To Aspecton pomaga swobodny oddech przywrócić.

monthly_2013_11/konkurs-wygraj-zdrowie-z-aspectonem_1245.jpg

Odnośnik do komentarza

Aspecton stosowalam 4 dni.Drugiego dnia katar powoli ustepowal,a ja czulam sie coraz lepiej.Nos nawilzony nie zapchanylepsze oddychanie, 3 dzien stosowania i kataru prawie nie ma 4 dzien i po katarze calkowicie.jak dla mnie wspanialy spray do nosa.Pomaga w katarze-oczyszcza,nawilza,pielegnuje Ale najwazniejsze,ze likwiduje katar calkowicie Polecam zdecydowanie

Odnośnik do komentarza

Ehh spotkało mnie podwójne szczęście jak pierwsza przesyłka nie chciała dojść doszła druga a dzisiaj przyszła ta pierwsza to się mąż ucieszy :) Pisze o mężu bo jemu bardzo podpasował Aspecton bo On miewa katary rzadko ale niestety intensywnie i właśnie taki katar dopadł go wczoraj i z ulgą popatrzyłam jak smacznie śpi po użyciu sprayu. Ja niestety jako posiadacz kataru alergicznego nie mogę napisać że zlikwidował mi katar ale za to mogę z czystym sumieniem napisać, że o połowe zmniejszył jego natężenie a olejki które się w nim znajdują skutecznie nawilżaja mi śluzówkę, która jest wysuszana przez inne krople tak więc Aspecton będzie mi bardzo pomocny w tych obszarach gdzie zwykłe krople zawodzą :)
Jeszcze raz dziękuję za możliwość poznania i przetestowania Aspectonu :) pozdrawiam serdecznie redakcję :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Wczoraj otrzymałam swoją paczkę. Moje pierwsze wrażenie było w 100% pozytywne. Małe pudełko, a w nim krople w szklanej butelce oraz dozownik. Pierwsze co zrobiłam było to przeczytałam ulotkę, woda morska i dodatki hmmmm już wcześniej stosowałam wodę morską jako krople do noska, ale na mnie nie działa. Nos jak był zatkany, tak po zastosowaniu dalej był. No, ale spróbować warto. Od wielu lat stosuje chemiczne krople do noska, a że zawsze mam zatkany nos to stosuje krople codziennie, przed snem. Wczoraj po raz pierwszy przed snem zażyłam kropelki i jakie było moje zaskoczenie, udało się katar znikł. Przespałam całą noc. Teraz już nie użyję nigdy innych kropli, co jak co, ale naturalne krople są lepsze, od wersji chemicznej.

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Cóż nie mogłam się doczekać mojego spray'u. Jednak Dotarł. Dotarł w sam raz, gdy moje odwiecznie chore zatoki rozpoczynały ze mną wręcz krwawą batalię. Rano, gdy tylko wstałam odpaliłam Spray w moim zakatarzonym niemało nosku i ....! O matko jakie było moje zdziwienie! Aż oczy otworzyły mi się szerzej! Poczułam się jakbym ulokowała skondensowaną aromaterapię z całej zimy w jednym psiknięciu. Jednak od razu zaczęłam kojarzyć fakty, iż przecież zaraz w gardle poczuję nieprzyjemny smak, związany z umieszczeniem kropli w drogach oddechowych. Jednak przyjemna wiadomość dla wszystkich jest taka, że ów wstrętny smak nie występuje. Zatem batalia z zatokami poprowadziłam wraz z Aspectonem do ich klęski. Jednak mam jeszcze jeden mały problem. Bardzo często się denerwuję, z błahych powodów, wtedy zaczyna mi się robić niedobrze, zatyka mi się nos i nie moge przełknąć nawet śliny. Chciałam sprawdzić czy Aspecton poradzi sobie z moimi nerwami, udrożnia drogi oddechowe tak skutecznie, że zaczynam spokojnie oddychać i potrafię się uspokoić. Jest to dla mnie bardzo cenne. Nie powoduje świądu w nosku, nie powoduje krwotoków - co w przypadku innych kropli się zdarza zwłaszcza, że osłabiają już nawet wnętrze nosa nie mówiąc o dalszych odcinkach. Jestem bardzo miło zaskoczona - wyrzucam uprzednio używane krople, a Aspecton wrzucam do mojej torebki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...