Skocz do zawartości
Forum

Ataki lęku przy depresji


Gość nikol13xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość doświadczona

Miałam przed laty taką samą sytuację, żyłam w stresie przez wiele lat wychowując dziecko niepełnosprawne do tego doszły inne stresy takie jakie mają wszyscy ludzie bo tego się nie uniknie w życiu i najważniejszą sprawą jest rozwiązywanie ich na bieżąco a nie odkładanie na później mówiąc jakoś tam będzie.Co zrobiłam ,kiedy lęki się nasiliły i nie mogłam normalnie funkcjonować np bałam się nocy ,czy nie mogłam jeździć autobusem po zamknięciu drzwi normalnie się dusiłam każdy może mieć inne lęki odrazu poszłam do psychiatry i też bałam się brać leki bo od nich też mogło mi się coś stać ale trzeba zaufać lekarzowi przeszło mi to po 6 miesiącach, oczywiście wcześniej po braniu leków odczułam poprawę.Nigdy już choroba nie wróciła, więc tylko lekarz samo nie przejdzie napewno.

Odnośnik do komentarza

Witam,
najrozsądniejszym wyjściem będzie kontakt z dorbym psychiatrą i rozpoczęcie leczenia farmakologicznego przy współpracy z dobrym terapeutą. Lęki i depresja to bardzo powszechne dziś zjawisko, można w bardzo dużym stopniu ulżyć sobie w cierpieniu. Leki nowej generacji są bezpieczne i zmniejszają cieprienie pacjenta, a pomoc psychoterapeuty pozwoli na dobre pozbyć sie przyczyn problemów, które zwykle twkią gdzieś w przeszłości. Prosze jak najszybciej spróbować sobie pomóc.

Pozdrawiam ciepło

Lidia Polsakiewicz-Grzesiczek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...