Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie przy niedowadze


Alieen

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo sie zle czuje pije kawe i nadal nie mam sil inni lecza sie na wysokie cisnienie a ja mam z niskie... co u mnie trzeba zjesc zeby bylo ok ?

tydzien temu sie zakochalem pocalolowala mnie dziewczyna a potem nieodpisuje i nieodbiera... czyli dołek mam tak tylko pisze zeby bylo jasne , potem rozczarowanie zly humor caly tydzien... i wczoraj wodke wypilem malo niemoge spac do 5 godziny a polozylem sie o 0,30 w nocy nie wiem co jest grane codziennie spac mi trudno... tylko raz na tydzien wypilem wczoraj wodke wstalem dzis o 10,30 czuje sie zle... wczoraj zupa rano fasolowa dzis frytki bo nic nie mialem co jesc... i o 12,00 kawa 5 lyzeczek malych jedna a potem kawa o 15,00 3 łyzeczki i co mi doradzicie ... jakis witamin mi brakuje czy co? poważnie mowie niesa to żarty malem isc dzis do lekarza ale juz pozamykane... i wczoraj jeszcze cwiczylem raz na 3 dni miesnie lekko u ręki biceps ... mam 188cm i waze 67kg jesli to do czegos potrzebne...

Odnośnik do komentarza

Alieen. Rozwaliłeś mnie tekstem że pójście na badania osłabiło by twoją męską godność. Sorki, ale to nie tylko głupie, ale i niepoważne. Pójście (w wypadku faceta) do kosmetyczki... rozumiem, ale do lekarza??

Ja mam 25 lat, mam około 188 cm, a waże..... 63 kg. Jestem chudy jak szczapa. No cóż, taki metabolizm.
Kiedyś dziewczyna mnie nagle rzuciła i długo dochodziłem do siebie. Tak to jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...