Skocz do zawartości
Forum

Ciągły posmak krwi w jamie ustnej


Gość abcdefghijkl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abcdefghijkl

Czy w przypadku leukoplakii lub nowotworu jamy ustnej jest obecny ciągły posmak krwi? Czy mechaniczne uszkodzenie błony śluzowej może spowodować powstanie nowotworu? W obrębie urazu znajduję się biała linia (zagojenia) a błona śluzowa jest delikatnie na żółto przebarwiona. W innym miejscu znajduje się kilka biało-żółtych krostek średnicy milimetra i tak jest od ponad roku. Nic się nie zmienia, w sensie nowe krostki nie powstają, a stare nie giną, biała linia na linii zagojenia się rany również nie znika ani się nie powiększa.

Odnośnik do komentarza
Gość abcdefghijkl

Nie pytałem się dentysty, a sam z siebie nic nie powiedział gdy chodziłem do niego w sprawie zęba. Nie to nie jest od dziąseł, ewidentie czuję skąd to jest, a zwłaszcza gdy to miejsce dotknę językiem. Jak wcześniej wspomniałem na linii rany jest również biała nie zmieniająca się linia oraz w obrębie trochę na żółto przebarwiona błona śluzowa i tak od roku. Jest ktoś tutaj kto może się na ten temat wypowiedzieć? Lepiej udać się z tym do chirurga (by prawidłowo ocenił zagojenie się) czy do laryngologa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...