Skocz do zawartości
Forum

Przebieranie w damskie ubrania i zostanie transwestytą


Gość trans

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obraź się za prawdę Notoga 1001 ale jesteś tak brzydki, że o ile facet, nie powinien być ładny masz duże szanse, to jako kobieta jesteś wręcz odrażający ( dokładnie tak jak napisałeś o tych kobietach, na jakie musiałbyś patrzeć, jako mężczyzna)nie wierz, że te Twoje fotki się komuś podobają. Ludzie starają się być tolerancyjni i na czasie, albo po prostu są tak samo zagubieni jak Ty. Masz rację, że nikt Ci nie pomoże, ani psycholog ani nikt inny, dopóki sam nie poczujesz potrzeby pomocy samemu sobie...  Współczuję Ci dzieciństwa, ale jak to jest, że obrzydziła Ci płeć piękną matka, a teraz starasz się nią być na siłę? To raczej nijak kupy się nie trzyma, nie sądzisz? Myślę, że po prostu miałeś zbyt mało uwagi, a to co robisz to właśnie sposób na to, byś mógł ją choć na chwilę uzyskać (jak to mówią - Nie ważne czy mówią dobrze czy źle, grunt by mówili ) I ta namiastka atencji Ci wystarcza, bo myślisz, że jako facet, nie jesteś w stanie jej uzyskać, takie pójście na łatwiznę...  Tak czy inaczej, nawet wielkie gwizdki które nic nie potrafią dać z siebie czy to jako kobieta czy mężczyzna, umierają samotnie i na nic mu się nie zdadzą przebieranki i  dotychczasowa atencja.  Trzeba kiedyś dorosnąć, poznać to kim się jest, nawet kiedy rodzimy się nie w swojej skórze, to walczymy o siebie, ale trzeba wybrać a nie robić za przebierańca i intrygować sobą ludzi, bo nic oprócz tego, że będziemy ich bawić, kręcić czy nawet inspirować, nic dla nas samych nie osiągniemy. Jedynie smutną, żałosną starość... Pozdrawiam serdecznie... 

Odnośnik do komentarza
Gość NieWiemJaktoUbrać :/

@notaga1001

Mam małą, gorącą prośbę. Prośbunię wręcz, skończ wrzucać tu te swoje zdjęcia, i zniesmaczać mi, oraz innym życie. Sam jestem crossdresserem, choć przychylam się bardziej ku twierdzeniu, że moja płeć psychiczna, jest niezgodna z płcią biologiczną.

Niestety, zamiast przy początkach przygód z crossdressingiem, udać się do seksuologa, psychologa i zasięgnąć opinii, muszę teraz czekać, wiadomo pandemia.

Kiedy się przebieram, staram się wyglądać jak najbardziej, naturalnie. Odpowiednie buty, spodnie, spódnica lub sukienka, odpowiednio dobrane rajstopy, etc. po drugie, pozujesz jak dziwka po taniości, której nikt kijem nie chce ruszyć, a co mówić spojrzeć jak na kobietę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...