Skocz do zawartości
Forum

Zmiany polipowate i woda w zatokach


Gość MartaD25

Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu tego roku miałam robione MRI - kręgosłupa szyjnego,w opisie badania jest napisane , że na granicy badania są zmiany polipowate w zakresie zatoki szczękowej prawej ,oraz obustronnie w zatokach szczękowych niewielka ilość wody.Poszłam do lekarza ortopedy z wynikiem kazał mi iść do laryngologa ,z tymi zatokami szczękowymi.Laryngolog powiedział mi że są to niewielkie zmiany i nie wymagają leczenia żeby się nimi nie przejmować.Bardzo dużo czytałam wypowiedzi ludzi z chorymi zatokami i ich doświadczenie mówi co innego nie wiem komu mam wierzyć.Nawet jeden pan wypowiadał się że ta woda to jest cysta w zatokach i to wymaga leczenia.Nie raz bolą mnie dziąsła i policzek po prawej stronie, od wczoraj pobolewa mnie prawe oko w okolicy skroni.Co robić ?

Odnośnik do komentarza

Lekarz nie widział zdjęcia ponieważ wszystko jest nagrane na płytkę.Widział tylko opis badania.Zeby iść do innego lekarza laryngologa potrzebne jest skierowanie.Lekarz rodzinny już mi w maju wystawił,drugiego w tak krótkim czasie mi nie wystawi ponieważ skierowanie do specjalisty jest ważne rok.Z poważaniem Marta

Odnośnik do komentarza

Niestety lekarz nie ma w gabinecie komputera i nie mógł obejrzeć płytki w wielu gabinetach lekarskich tak jest że brak komputera uniemożliwia lekarzowi zobaczeniu pełnego zapisu badania jedynie może liczyć na opis lekarza,który opisuje badanie.A teraz gdziekolwiek się robi czy to tomografię komputerową czy rezonans magnetyczny pełny zapis jest zapisywany na płytkach.Z poważaniem Marta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...