Skocz do zawartości
Forum

Jak zapomnieć o chłopaku?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
wiem , ze problem o ktorym zaraz napisze jest glupi , ale juz nie moge znalezc sobie miejsca i musze zwrocic sie o pomoc. Otoz napisal kiedys do mnie pewien chlopak , bardzo dobrze mi sie z nim pisalo , potem zaczelismy sie spotykac , pewnego dnia zostawil mnie bez slowa , znalazl sobie inna . Potem dowiedzialam sie , ze on pisal juz do niej duzo wczesniej. nie moglam sie pozbierac po tym wszystkim , rozkochal mnie w sobie a potem porzucil jak zwyklego smiecia . Jestem osoba z bardzo niska samoocena , ciagle porownywalam sie do tej dziewczyny , ze jest ladniejsza itp , mowilam sobie , ze nie, dziwne, ze mnie zostawil , bo ja taka brzydka a ona ladna . wiem , ze juz nie sa razem , minal juz ponad rok od tego zdarzenia a ja wciaz o nim mysle , caly czas , dzien i noc , mam obsesje na jego punkcie , ciagle zyje mysla , ze znow sie do mnie odezwie , nie mam juz sily , mysle sobie ze on ciagle pisze z jakimis ladnymi dziewczynami , ze przeciez po co mu ja skoro stac go na kogos lepszego , mimo to ciagle jeszcze mam nadzieje . nie moge sobie ulozyc zycia , nikogo znalezc , bo po pierwsze ciagle o nim mysle i nikt nie moze mi go zastapic a po drugie jak juz wczesniej napisalam mam niską samoocene i ciezko mi nawiazywac nowe kontakty , bo wydaje mi sie ze zadnemu sie nie moge spodobac . nie chce mi sie juz zyc , nie wiem co mam robic , kiedyo nim zapomne .

Odnośnik do komentarza

Ten chłopak to zwykły dupek i ignorant. Dlaczego sobie nim zawracać głowę? W pewnym stopniu, okłamał się... Mógł od razu powiedzieć Tobie, że chce tylko "przyjaźni". Skoro minęło od tego zdarzenia już sporo czasu (rok) to nie było to zauroczenie, lecz zakochanie. Wiem, trudno jest zapomnieć o swojej miłości, mimo iż był platoniczna. Jednak jestem zdania(jak napisałam na początku), że nie warto sobie zawracać nim głowy. Na pewno spotkasz kogoś kto Ciebie pokocha taką jaką jesteś. Z niską samooceną można walczyć, musisz przemyśleć to jak wyglądasz, znaleźć u siebie dobre strony i je "podkreślać". Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, komu będzie na Tobie zależało.

Odnośnik do komentarza

naprawde bardzo bym chciala , ale poki co nie potrafie . Nawet go nie widzialam od tamtej pory i tak to nic nie pomaga . On nie mowi , ze chce przyjazni , nawet wrecz przeciwnie , dawal mi do zrozumienia , ze chce zeby cos z tego bylo tzn ja tak odbieralam , tylko , ze byl taki problem iz bardzo sie go wstydzilam , nie moglam sie przelamac i to mu tez przeszkadzalo

Odnośnik do komentarza

to dziwne Twoja wypowiedz to tak jak moje zycie kilka lat temu poznalam chlopaka tez mnie rozkochal nigdy nie powiedzial ze mnie kocha ale pozowlil abym ja zakochala sie w nim ciagle sie spotykalismy albo u mnie albo kino pizza itd.. pewnego dnia dowiedzialam sie ze spotyka sie "na boku" z inna zapytalam czy to prawda okazalo sie ze tak pozniej tamta go olala a ja glupia wybaczylam pozniej on wyjechal za granice i tak sie kontakt urwal nie oew=zwal sie ani slowem .. dlugo cierpialam bo okazalo sie ze chodzi teraz z dziewczyna z sasiedniej wsi widujemy sie czesto ostatnio wyladowalismy nawet na tym samym weselu a ja ? ja udaje ze go nie znam mam nowego chlopaka :)chociaz wydawalo mi sie ze nigdy nie poznac kogos lepszego niz tamten mylilam sie.. milosc przyszla w najmniej oczekiwanym momencie poznalismy sie w samochodzie w ktorym kolega mial mnie podrzucic na impreze :D a jak zapomniec ? wychodz czesto ze znajomymi na imprezy na miasto nie siedz w domu otworz sie na ludzi idz na silownie znajdz cos co sprawilo by Ci przyjemnosc a przede wszystkim nie zrob mojego bledu i nie dawaj drugiej szansy!! lekarstwem na zlamane serce jest nowa milosc i wierze ze spotka ona takze Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Niekiedy się nie da zapomnieć, pomimo tego że wszystko przemawia za tym, że dana osoba nie do końca była by dobrym wyborem. Często poza uczuciami to ciekawość i ta niepewność co do rozwoju sytuacji nie pozwala nam zapomnieć o danej osobie. Z tego co opisałaś wynika jednoznacznie, facet nie był Ciebie wart. W takich chwilach pomaga wsparcie osób które jak to się mówi potocznie zszargają opinie świętości jaką w dalszym ciągu jest chłopak i otworzą oczy na tyle by móc się zmierzyć z realnym stanem rzeczy. Facet Ciebie wykorzystał musisz się z tym pogodzić, dodatkowo pozbawił Cie atrakcyjności w dość podły sposób odzierając godność którą nosi w sobie kobieta. Żyj w sposób taki by to co się Tobie zdarzyło nie miało wpływu na dalsze postępowanie. Potraktuj to jako błąd młodości, w którym facet wykorzystał Twoje chwile słabości. Zadbaj o siebie i poszukaj sposobów w których podniesiesz swoją atrakcyjność. Nie sądzę by partner wzięty do życia jako obiekt zastępczy i powód zapomnienia byłby dobrym rozwiązaniem. Nie chcesz się stać taką samą jak chłopak, zmaganie się z wyrzutami nie jest dobrym rozwiązaniem, niewykluczone że przez dłuższy czas będziesz nawiązywać do porównań, z pewnością będziesz miała problem z zaangażowaniem się i niema potrzeby by przeciągać ten łańcuszek boleści o faceta który pojawi się w Twoim życiu a nie zasłuży na to by zmagać się z Twoim niedoszłym poprzednikiem. Wszystko wymaga czasu, nawet znajomość która niebyła tego warta, by po niej płakać.

Odnośnik do komentarza

Nie martw się,mnie chłopak oklamywal rok ..mówil ze nie ma dziewczyny a jednak mial.Naprawdę poczułam do niego coś więcej i zaczełam sie nakręcać.Gdy wyszła prawda na jaw przestał się do mnie odzywać.Przez jakiś okres będziesz o nim ciągle myślała ale jestem pewna że znajdziesz sobie jakiegoś miłego przystojniaka;) ja narazie straciłam nadzieje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...