Skocz do zawartości
Forum

Test konsumencki Colgate


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałam płyny do płukania. Od razu wypróbowałam jeden z nich - testowanie zacznę od płyny Colgate Plax Complete Care. Ten Sensitive będzie dla mojej Mamy :)

Pierwsze wrażenie - przyjemna grafika na opakowaniu, czytelne informacje. Choć na płynie Plax Complete Care są lepiej widoczne niż na Sensitive. Gdybym zobaczyła płyny na półce sklepowej/w drogerii, pomyślałabym, że fioletowy płyn jest dla zębów wrażliwych - pierwsze skojarzenie.

Co do sposobu dozowania płynu, po użyciu go i zakręceniu nakrętki, resztka płynu wyciekła i polała się po butelce. Jeśli udałoby się jakoś temu zaradzić, byłoby super.

Efekt świeżości bardzo mnie zadowolił - czuć miętę, ale nie jest ona za mocna. Nie odczułam pieczenia w jamie ustnej, chociaż w pierwszej chwili poczułam piekący smak, ale tylko przez chwileczkę. Dodam, że nigdy wcxześniej nie używałam płynu do plukania, więc nie wiedziałam, jakiego smaku się spodziewać. Na zębach jest taka fajna "powłoczka", są gładkie i czuję jakby były lepiej umyte niż po samym szczotkowaniu. Na języku i policzkach również czuć użycie płynu - są odświeżone i takie "czyste". Brzmi dziwnie, ale inaczej tego uczucia określić się nie da :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...