Skocz do zawartości
Forum

Brak zainteresowania ze strony chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż od dwóch lat jestem ze swoim chłopakiem, byliśmy szczęśliwi, czasami się kłóciliśmy, ale zazwyczaj się godziliśmy, często powtarzał mi, że mnie kocha, że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Otóż, teraz poszedł do nowej szkoły(w innym mieście), ustaliliśmy się, że widujemy się tylko w weekendy(bo tylko wtedy będzie w domu), postanowiliśmy, że będziemy się ze sobą komunikować przez skype i sms'a. Rok rozłąki przed nami, obiecaliśmy sobie, że nas nie rozdzieli, niestety obietnica się nie sprawdziła... Nie odpisuje na moje sms'y, jak rozmawia ze mną na skype to tylko po 20 minut. Wiem, że ma naukę, ja również, jestem w stanie to rozumieć. Nie odpisuje mi na sms'y (Wiem, że ma pieniądze na koncie). Od momentu wyjazdu nie powiedział mi ani w ogóle, że mnie kocha. Gdy się jego spytałam czy tęskni, odpowiedział, że jeszcze nie. Dzisiaj jest pierwszy dzień weekendu, więc poszłam go odwiedzić do domu. Jego matka mnie wpuściła do mieszkania i poszła go obudzić(spał do południa ;/) słyszałam, że on jej powiedział, że ma mnie delikatnie spławić. Bez słowa wyszłam z jego domu. Zaczął do mnie pisać smsy typu, czy się teraz spotkamy itd. Nie wiem co mam robić, odechciało mi się spotkania...;/ On ma mnie gdzieś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...