Skocz do zawartości
Forum

Krótki okres po pettingu


Gość BrakPojęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BrakPojęcia

Witam. Otóż kilka dni temu w nocy dostałam krwawienie, krwawiłam całą noc oraz następne dwa dni. Trzeciego dnia było ono bardzo skąpe a czwartego niemal, że już nic. Zazwyczaj okres trwał 5-6 dni. Bardzo mocno bolało mnie podbrzusze i okres miałam dosyć obfity. Miałam normalne objawy miesiączki, tylko, że podbrzusze mnie trochę mocniej bolało. Dwa tygodnie temu uprawiałam z chłopakiem petting, który mógł mieć na palcach minimalną ilość preejakulatu, przez co dotykał mnie przez legginsy i majtki. Miałam później dużo stresu związanego z tym, że mogę być w ciąży...

Odnośnik do komentarza

plemniki nóg nie mają i nie mogły dotrzeć przez dwie warstwy ubrań do pochwy. w ciąży nie jesteś, a skoro jesteś aktywna seksualnie, bo petting to też aktywność seksulana twój organizm może inaczej zareagować na wszystko, miesiączka również może być inna.

Odnośnik do komentarza
Gość BrakPojecia

Nie mogły się przedostać? Nawet przez mokre majtki, a legginsy przecież miałam również dociśnięte do krocza. Chociaż tak patrząc na logikę, to przecież jest to niemal, że niemożliwe. Uważałam również tak do momentu gdy się nie naczytałam o tym wszystkim. Twierdzę jednak, że to mogło byś spowodowane tym stresem i brakiem apetytu(mój udział pozostaje tylko na obiedzie i niczym więcej.)

Odnośnik do komentarza
Gość BrakPojecia

Nie, plemników nie miałam, tzn, nie była to sperma, ale możliwe, że preejakulat, ale zanim dotknął moich legginsów to był ok. 2-3 minut na powietrzu. Po za tym, w tym roku zdaję maturę i strasznie się denerwuję tym rokiem... Brr... Postaram się w tym miesiącu funkcjonować normalnie i mam nadzieję, że 1 października(tak mi wypada miesiączka) przyjdzie normalna. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...