Skocz do zawartości
Forum

Zakochanie się w koledze ze szkoły


Rekomendowane odpowiedzi

Jest w szkole taki chłopak,który mi sie bardzo podoba chyba sie w nim zakochałam on kiedyś sie we mnie kochał a teraz chodzi z inną dziewczyną codziennie sie domnie uśmiecha ja do niego i niewiem czy chce ze mną chodzić czy nie a on ma taką dziewzyne groźną że jakbym mu to powiedziała to ta dziewczyna by mnie udeżyła i inne sprawy co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Ja bym poszedł najbardziej okrutną drogą. Są dwie kobiety a co będzie jak facet zacznie dawać sygnały trzeciej? Zdecydowanie nie szukał bym kontaktów, a dał swobodnie się rozwijać sytuacji. Można napisać niemiło, facet ma kartę menu. Wybór dania musi podjąć sam, nie można mu w tym pomagać bo z reguły może nie zostawić taki po sobie napiwku. To już nie jest kwestia gry fair play, tu chodzi o to że może zostać z tego ból żołądka oraz niesmak w ustach spowodowany wyrzutami o naiwności. Cierpieć tęsknotę chyba zdecydowanie jest prościej w takim przypadku, poza tym jak by nie patrzył, to jedna poduszka będzie mokra od łez a nie dwie. Oczywiście porównując do dania, nie miałem zamiaru urazić uczuć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W wieku 12 lat ciężko mówić o dziewczynie, ale ok, ma dziewczynę. Więc co, uśmiecha się bo jest miły i tyle. Skoro jest "zajęty", a jego dziewczyna do najmilszych nie nalezy, najlepiej w takiej sytuacji dac sobie spokój, bo jak będziesz próbowała go odbić, obróci się to przeciwko Tobię, będziesz miała złą opinię i jeszcze jego była będzie dla Ciebie wredna. Daj sobie spokój, jak będzie chciał się z Tobą spotykać, chodzić itd., to zerwie z nią i sam da Ci do zrozumienia, że jest Tobą zainteresowany.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...