Skocz do zawartości
Forum

Czy powiedzieć, że to będzie mój pierwszy raz?


Gość karina1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karina1234

Witam

proszę o radę!!!! Mam 24 lata i jeszcze nigdy nie uprawiałam seksu w pełnym znaczeniu tego słowa :) Święta oczywiście nie jestem było kilka okazji żeby stracic dziewictwo ale jakoś nie wyszło..... W sumie to wszystko poza stosunkiem mam juz za soba....I teraz do sedna od kilku miesiecy flirtuje z kolega z pracy i on sugeruje mi że w jakis tam sposób go pociagam i w sumie chce sie spotkać ale oczywiscie nie wie ze ja nigdy tego nie robiłam..... bo o seksie i w ogóle rozmawiam dość swobodnie... A ja jestem na niego hmmm napalona w sensie fizycznym i chcę tego ale za cholere nie powiem mu że jestem dziewicą:) dodam ze nie mam rozterek typu czuy bedzie bolało i w ogóle naprawde tego chce a podobno podejście psychiczne jest najwazniejsze Czy jest szansa że on sie nie zorientuje????? bo boje sie ze bedzie miał pretensje jak mu nie powiem a sam sie zorientuje i jakies wyrzuty sumienia... Tylko prosze bez odpowiedi typu poczekaj az kogos pokochasz:)

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, całkiem możliwe, że on się w ogóle nie skapnie. Ja na przykład wcale nie krwawiłam, bolało tylko trochę, tak, że nawet się nie skrzywiłam, i kochałam się za pierwszym razem w trzech pozycjach ;-) Po wszystkim chłopak był aż trochę zdziwiony, że tak gładko poszło ;)

Odnośnik do komentarza
Gość karina1234

Acha dlatego pytam czy mu powiedzieć bo to nie jest żadna wielka miłość czylko hmm jakieś zauroczenie pociąg fizyczny, a nie chce tekstów z jego strony czy napewno nie będę żałować że z nim ten pierwszy raz itd. wiadomo o co chodzi..... Wiem że żałować nie będę bo wiem co robię i na co się decyduje he he :)

Odnośnik do komentarza

Witaj
Ja bym nie stawiał na ukrywanie oczekując na ten spontan i bardzo prawdopodobny wybuch tego co może wyniknąć w łóżku od strony faceta, gdyż możesz się zawieść ukrywając ten pierwszy raz przed nim. Nic tak w zbliżeniu nie blokuje fali doznań jak tajemnice same w sobie w tej nie pewności powodujące zahamowanie i w dużym stopniu mogące powstrzymać, to co chciała byś przeżyć w swoim pierwszym doświadczeniu. Zapewne zbytnie podchodzenie do tematu i spinanie się również nie pomoże jednak w jakimś tam stopniu zaczniesz szczerze wobec samej siebie budować doznania które na pewno będą miały rzut na Twoją przyszłość. Myślę, że jeśli facet jest tego naprawdę wart to spowodujesz u niego tym jeszcze większą troskliwość jak i niewykluczone, że jego starania będą stały na jeszcze większym poziomie, nic tylko możesz tym zyskać.

Odnośnik do komentarza

Ja na Twoim miejscu bym mu powiedziała ale to ja:) Podczas swojego pierwszego w ogole nie bylo po mnie - podobno widać,ze to moj pierwszy. Zero krwi ani grymasu bolu a facet wiedział,ze jest moim pierwszym.
Mozesz ryzykować i mu nie mowic ale jesli sie potem dowie prawdy to musisz tez byc na to przygotowana.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Hmm temat zaczęty stosunkowo dawno przez przypadek na niego trafiłam a miałam sytuacje praktycznie identyczną co autorka postu :) Więc postanowiłam napisać może ktoś jeszcze szuka odpowiedzi na podobne pytanie.... I nie powiedziałam facetowi że jestem dziewicą, zrobiliśmy to... nie czułam żadnego bólu noo może poza tym że były małe "problemy techniczne" boo byłam bardzo ciasna :D ale jakos poszło kochalismy sie w 3 pozycjach :D.....było super nie żałuje... Z mojego hmm doświadczenia na pierwszy raz polecam pozycje na "jeźdźca" :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Czyli wychodziłoby mniej więcej na to o czym pisałam wcześniej. :)

Oczywiście, nie wszystkie kobiety są zbudowane tak, że nie muszą się martwić o ból w tej sytuacji. Ale przecież taka rozmowa niczego w tej sprawie nie zmieni.

Pomóc może jedynie wizyta u ginekologa i nacięcie bądź usunięcie błony, w zależności od tego, jak to u konkretnej osoby wygląda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...