Skocz do zawartości
Forum

Opinia biegłego psychiatry w sądzie pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, sklaniam sie napisac w sprawie: dotyczy bieglego z zakresu psychiatriii ktory ma zostac powolany w sprawie mojego stanu zdrowia w sprawie sadowej czy czynniki wywolane podejsciem pracodawcy w stosunku do mojej osoby mogly miec wplyw na pogorszenie mego stanu zdrowia psychofizycznego?Arogancja,szykanowanie i nekanie mojej osoby sprawilo ze znalazlem sie w szpitalu psychiatrycznym {2miesiace}Byly to 4 incydenty w okresie 8 miesiecy wywolane przez pracodawce ktore ponizyly mnie i zawstydzily w obecnosci wspolpracownikow oraz wyzwiska od zlodzieji,nierobow,krzyki i arogancja itp itd.Lecze sie na depresje nawracajaca i chwiejna osobowosc emocjonalnie od 4 lat.Byl to moj pierwszy pobyt w szpitalu.Sprawe zalozylem gdyz czulem sie nekany i szykanowany co doprowadzilo mnie do pobytu w szpitalu.Byl to zaklad pracy chronionej gdzie pracowalem jako osoba niepelnosprawna {prac.fizyczny}ze wzgledu na choroby kregoslupa poperacyjne...Pytanie brzmi na czym polega taka opinia bieglego z zakresu psychiatrii czy bedzie obecny na sali rozpraw czy wyda opinie zaocznie na podstawie domumentacji medycznej.Czy moga byc przeslanki ze taka opinia moze byc nie korzystna dla mnie?Czy odwrotnie ze podejscie pracodawcy wplynelo znaczaco na przebieg mojej choroby.Czy bedzie takze w/w biegly opieral sie na zeznaniach swiadkow czy tylko i wylacznie na dokumentacji medycznej?Mialem dopiero jedna sprawe w dn.wczorajszym {1,5godz.}i strona pozwana moj byly pracodawca tak postanowili.Sad na to przystal.Prosze o odp.sugestie jak to wyglada w rzeczewistosci czy strona pozwana moze dogadac sie z takim lekarzem by zaopiniowal nie korzystnie dla mnie opinie.Pozdrawiam ...Mirek

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, ze może poczytaj w internecie o przekrętach jakie robią biegli sądowi w tym i psychiatrzy, trzymaj się od nich jak najdalej jak nie chcesz wylądować w psychiatryku raz jeszcze. Lepiej skieruj sprawę na postępowanie pracodawcy i mobbing a odpuść sobie badanie swojej osoby.

Odnośnik do komentarza

wex, nie do końca tak jest, może się zdarza, ale nie wszyscy idą za sobą jednym ciosem. Zależy na jakiego biegłego trafisz, czy takiego, który będzie sprawiedliwy i naprawdę zainteresuje się sprawą czy takiego co weźmie łapówkę od pracodawcy i będzie mówił co chcesz.
Na pewno będzie analizował dokumentacje medyczną, wydaje mi się, że będzie Cię też badał, myślę, że jakas rozmowa czy coś. No i świadkowie na pewno będa wzywani - współpracownicy, czy sobie nie wymysliłes tego zachowania szefa, czy byli świadkami itd. Ciężko jest taką sprawę wygrac niestety.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...