Skocz do zawartości
Forum

Nieświadoma zdrada


Rekomendowane odpowiedzi

Franca oczywiście, że nie trzeba się dostosowywać do otoczenia, lecz zapewne ma ona wpływ i jak by nie chciał człowiek nasiąka pomału tymi niezbyt miłymi sprawami. Tutaj raczej niema mowy o podatności na sugestie, myślę że w dużej mierze to korzyści dla tego pewne sprawy się toleruje. Chodzi tu o dojścia niekiedy niezbyt legalne, uczciwie coś kupić dzisiaj jest trudno. Co do reagowania i wyrażenie dezaprobaty, tak się nie da nie zwrócisz uwagi kobiecie, że źle postępuje skoro odpowie ci, że mąż robi to samo. Niema tych przypadków wiele lecz są pośród nas, pozostaje ciche przyzwolenie albo zostać w domu bo nawracających ludzi nikt nie potrzebuje, no chyba , ze osoba padnie na kolana wtedy szuka wsparcia można coś działać, lecz to i tak kwestia łatwości wyborów w życiu i taka jedna osoba z drugą wróci do tego co robiła.
Austeria jestem osobą która z wielkim trudem wysyła życzenia świąteczne, jeśli osoba zbyt odbiega normom to raczej po niej nie płacze i się o nią nie ubiegam i ta przyszłość jest budowana dalej według mojego założenia, z tym jednak , ze obecna kobieta mnie stopuje jeśli gdzieś się przypadkiem zagalopuje. Trochę dziwną mam sytuacje, kiedyś to ja byłem opanowanym szukającym stabilizacji facetem niepotrafiącym nadążyć za rozbrykaną kobietą. Po niej stwierdziłem, ze miłość to ściema i te zasady popuściłem. Od jakiegoś czasu wróciłem do tego i czuje, że to ja czasem zostaje łapany za rękę przez kobietę bym się wyciszył życiowo. Trochę inną drogą podążał, mam zakaz na nielegalne zarabianie pieniędzy, przyznam , że czuje się w potrzasku z tego powodu. Co dają znajomi mi? Ciężko to powiedzieć, jestem agresywnym facetem, nie to że biłem osoby bez powodu, lecz robiłem to często i w dużym stopniu te ostrzejsze znajomości dają mi namiastkę tego poprzedniego trochę kryminalnego życia. W szukaniu tych spokojniejszych osób, nie jest tak , ze siedzę na laurach. One się przewijają przez życie tylko po prostu niema na tyle czasu by wzajemnie się poznać sprawić by te relacje zacieśnić. Jestem zdania, że na wszystko jest rozwiązanie, dziś np rusza zgrupowanie idę tam by pozbyć się agresji, dostać od osób lepszych niż ja. I tak pomału do przodu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...