Skocz do zawartości
Forum

Jak zaciągnąć narzeczonego do dentysty?


Rekomendowane odpowiedzi

Mój narzeczony nie pojdzie do dentysty w żadnym wypadku.Zęby ma w stanie opłakanym naprawdę.Mówię mu ze ja też muszę jeszcze iść bo czasem raz nie wystarczy wiadomo=)Umówiłam mu2 razy wizytę u bardzo miłego i dobrego dentysty,nic z tego nie poszedł wstydu sie najadłam.On woli dopieścić swoje nowe auto niż zadbać o siebie. jak namówić go po dobroci

Odnośnik do komentarza

Wiesz to już czasem nie jest kwestia pieniędzy, tylko kwestia niewidzenia problemu przez facetów. Ogólnie jako facet to bym się złapał sposobu...buzi i odejście. Kiedy facet odrzeknie czemu, to odpowiedz, że czuć zgniliznę z zębów,gumy są dobre jak wypiję piwo i flaki są zdrowe. Zęby mają to do siebie, że poza bólami i stanami zapalnymi jamy ustnej w stanach opuchnięcia mają wpływ na stan zatok, często powodując stan migrenowy i podwyższoną temperaturę ciała, może drogą edukacyjną potraktuj faceta nie tylko samą estetyką,ten szantaż podczas pieszczot ustami, wraz z gestami zniechęcenia według mnie, były by bardzo na miejscu. To dziwne ale i zdarzają się przypadki co zatruwają zęba wszelkimi sposobami. Sam bym z chęcią zrobił sobie pewne korekty, tu dochodzi jeszcze element ryzyka, będąc dobrym w obronie, trzymając gardę można czuć wiele frustracji utrzymując implanty, zależy to kto jakie życie prowadzi :)

Odnośnik do komentarza

Z facetami jest czasami jak z osłami no żadna siła ich nie zaciągnie tam gdzie nie chcą isc. Ja bym spróbował z drugiej strony. Np. Wiesz co tak sobie Przemyślałam to wszystko i ty to masz racie nie warto sie ruszać do dentysty narazie to całe borowanie itp troche boli lepie poczeka az beda musieli ci je wyrwać bo juz bedzie za późno... Robisz krótka przerwę zmieniasz temat. I wracasz Np Wiesz słyszałam ostatni od kolezanki ze jej mąz miał wyrwanego zeba i opisujesz bardzo kolorow jak to było straszne i okropne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...