Skocz do zawartości
Forum

Bolesny guz na szyi


Gość re...ma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój partner od miesiąca czasu ma guza w okolicy kręgów szynych. Guz jest dosyć duży wielkości małej śliwki. Jest to miejsce bolesne. Bardzo proszę o poradę gdyż chciałabym nakłonić go na zrobienie badań. Proszę o jakąś wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

milika
Wczoraj wyczułam pod palcem pod lewych uchem taki jakby guz. Jest on pod skórą, twardy i boli. Jego średnica to ok 1-2cm. Delikatnie widac wypuklosc. co to moze byc?

Dodam ze choruje na niedoczynnosc tarczycy, wezy chlone mam ciagle powiekszone

wiesz to może byc właśnie powiększony węzeł chłonny. Może coś się ciebie czepiło, jakieś przeziębienie albo grypka

Odnośnik do komentarza

Już wiem czym to jest spowodowane. Dzisiaj byłam dopiero u lekarza bo myślałam że to samo przejdzie. Okazało się że jest to spowodowane pryszczem którego mam na policzku od ok 3 tyg i który nie chce się zagoić. Bakterie z niego przeniosły się na węzły chłonne. Dostałam maść antybiotykową na tego pryszcza, jak go wyleczę to guz sam się wchlonie.

Mam nadzieję ze masc pomoze bo inaczej czeka mnie wizyta u chirurga.

Odnośnik do komentarza
Gość Gabryyyśkaa

Hej. 2 dni temu zauważyłam, że pod moim lewym uchem pojawiła się mała kulka, guzek.Jest to dokladnie pod uchem przy linii zuchwy. Nie przesuwa się i z drugiej strony tego nie ma. Gdy to dotykam lub kręcę mocniej głową to boli. Nie jestem przeziębiona i martwię się co to może być?

Odnośnik do komentarza
Gość Kamczatka

~Gabryyyśkaa
Hej. 2 dni temu zauważyłam, że pod moim lewym uchem pojawiła się mała kulka, guzek.Jest to dokladnie pod uchem przy linii zuchwy. Nie przesuwa się i z drugiej strony tego nie ma. Gdy to dotykam lub kręcę mocniej głową to boli. Nie jestem przeziębiona i martwię się co to może być?

może jakaś infekcja Cię dopadła tylko nie dała jeszcze innych objawów, moze też być na coś uczulona...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...