Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe kłamstwa w internecie


Gość czerwonowłosa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czerwonowłosa

Hej, jestem Ola i mam 13 lat. W necie zawsze mówie prawde, to znaczy...czasami zdarzało się chłopakom kłamać. Ale teraz...Od wczoraj podaje się jako nijaki szesnastoletni Karol i poznałam taką piętnastoletnią Martynę (jako on) i cały czas kłamie i wysłałam jej zdjęcie jakiegoś ciacha z nk. Ona się we mnie zakochała, a ja udaje że zakochałem się w niej. I flirtujemy aż iskrzy. Na początku wydawało się to fajne...No właśnie...Na początku. Niby mam takiego przyjaciela Dylana i zrobiłam tak że znowu jako ja wczoraj do niej napisałam i napisałam jako ten Dylan że Karol popełnił samobójstwo, jest nieprzytomny itp. i jak źle jest z nim. A ona mówi: boże...ale ja go kocham, bez niego moje życie nie ma sensu! I mówiła że jak nie przeżyje to się potnie i że ma żyletke w ręce. No to napisałam że żyje. Później jako Karol kilka minut z nią pisałam i mówiłam że wszystko dobrze. Ona nawet podała mi swój adres! Dobra więcej nie pisze...wiem że jestem na maksa głupia i zakręcona, ale...mam nauczkę!!! Proszę głupie komentarze zachować dla siebie. Proszę o pomoc!!! Wyznanie prawdy nie wchodzi w grę. Ciągle czuję się jakbym była w jakimś transie, żyła tylko w wirtualnym świecie. Najgorsze jest to że nie wiem czy płacze, czy się potnie...Co mam zrobić, wiem że jestem głupia, już nigdy tak nie zrobie, proszę pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza

Niestety 13lat Ciebie nie chroni, pora nauczyć się odpowiadać za czyny i ponosić konsekwencje za swoje kroki. Nie chcesz głupich komentarzy a co rozpłaczesz się? A może wolisz, by dziewczyna przez Ciebie podcięła sobie żyły? obudź się dziewczyno i wypij mleko zanim wykipi, przyznaj się, przeproś i poproś o wybaczenie. W życiu realnym poszukaj czegoś jeśli tak uwielbiasz te jazdy adrenalinowe, w czyiś uczuciach nigdy ich nie szukaj.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się w pełni! Jak można sie tak bawić czyimis uczuciami?? Ktoś, kogo znasz z internetu, to taki sam człowiek, jak każdy inny, i tak jak z innymi, z nim tez powinnas się liczyć. Racja, skoro oszukałaś tę dziewczynę, skrzywdziłaś ją, to teraz ponieś tego konsekwencje. Weź odpowiedzialność za to, co zrobiłas, przyznaj się do tego, przeproś, i może gdy ta dziewczyna w końcu dojdzie do siebie, to Ci wybaczy i sie pogodzicie. I nie rób na drugi raz nikomu takiego świństwa.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
nie będę Cię krytykować, bo błędy się popełnia, ale nie możesz tego tak zostawić. Jest kilka wyjść:
1. Przestaniesz się do niej odzywać, pisać. Skutki- dziewczyna myśli, że chłopakowi się coś stało. Załamuje się, zamartwia lub zapomina.
2. Opowiesz jej prawdę, przeprosisz. Skutki- możliwe, że Cię opieprzy, będzie zła, zraniona, ale niczego sobie już nie zrobi.
Więc? Bardzo Cię proszę tylko już dalej w to nie brnij. Nie zostawiaj tej dziewczyny tak bez wyjaśnień. Tu nie chodzi o to czy wyjdziesz na wredną, ale o jej uczucia bądż nawet życie. Możliwe, że się załamie jak dowie się prawdy, poczuje się oszukana, ale przynajmniej nie będzie siebie o to oskarżać, tak jak by się oskarżała w przypadku jego "śmierci". Myślę, że zrobisz to co powinnaś.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość czerwonowłosa

Hey, sorki że nie napisałam wcześniej. A jednak...Wyznałam jej calutką prawdę. I teraz...jesteśmy przyjaciółkami! Nawet się nie obraziła. Jestem taka szczęśliwa! Ona jest naprawdę super!!!! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...