Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie przy pomocy dopalaczy


Rekomendowane odpowiedzi

Więc napiszę wam jak schudnąć 20kg-30kg, wiem że wydaje się to niemożliwe, słyszałem o tym że niektórzy doktorzy byli zaskoczeni schudnięciem 10-20kg miesięcznie, do tego było to oszustwo i w miesiąc chudło się ok. 11kg/miesięcznie, za pierwszym spojrzeniem, powiecie pewnie tak: Kolejny oszust, nie mam zamiaru nawet tam wejść, ale po kilku/kilkunastu minutach zżera was ciekawość wchodzicie, niestety kolejne oszustwo, bywa tak jest na większości stronach wyłudzających pieniądze, Okej to tylko sposób nie musicie go stosować, dla niektórych może spowodować śmierć przez serce, lub Paranoje-widzenie zjawisk wytworzonych przez urojenia lub strach(np-otwierająca się szafa). Znam osobę która schudła 30kg w miesiąc, no ale niestety tak jak mówiłem, nieoczekiwane skutki-Paranoje/Strach/Urojenia(Miała te wszystkie 3 objawy, a przede wszystkim:
-Zjawy
-Duchy
-Postacie z widzianych filmów(Opowiadała, mówiła że widziała postać z znanego nam Horroru ,,Ring"
Po kilku dniach od 1 objawienia się urojeń i paranoi,
trafiła do Dziecięcego ośrodka psychiatrycznego,
Co należy Robić, posiadać i wiedzieć
Są tak zwane nam dopalacze, kupując przynajmniej 1 Dużą torebkę z Kierowcą(Dzięki niemu schudła jak i trafiła do psychiatryka, mi dużo nie brakuje...),
Kierowca Mały/Średni/Duży(Zalecany)
Zachowania po nim- Filmik


Ja miałem podobnie, za 1 razem
a wiec
Duży kierowca dziennie- co najmniej
U mnie kosztuje 35zł 1 duży kierowca, a u mnie kupowali ponad 3 duże dziennie, zdarzały się pojedyncze dni braku dopalaczy po
80zł x 150dni(5 miesięcy)=12000(Mniej więcej w ciągu tych 5 miesięcy wydali na oko 9.000zł -12.000zł

Wypisałem tylko sposób i historię pewnego człowieka,
pamiętajcie że korzystanie z tego może spowodować, Chorobę albo co najgorsze śmierć. Pozdrawiam

(Mój kuzyn ma 21lat i 183cm wzrostu po dopałach ma tyle samo wzrostu może i nawet 185cm już ale waży 49kg)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...