Skocz do zawartości
Forum

Zmiana zachowania byłego chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Zglaszam sie tu z moim problemem sercowym .
Mianowicie, spotykalam sie z pewnym chlopakiem , ktory bardzo mi sie podobal i mi na nim zlezalo . Ale niestety czesto rozczarowywal mnie swoim dziecinnym zachowaniem ( dodam ze ma on 23 lata) koledzy imprezki , rzadko sie widywalismy , a gdy juz doszlo do spotkania przewaznie na imprezie , zawsze byl mega pijany i nawet nie moglam z nim porozmawiac. W koncu postanowilam to zakonczyc , ale niestety uczucie jakim go darze powraca i nie moge sie z tym uporac. Widuje go na imprezach , ale nie rozmawiamy , na poczatku widzialam ze chce sie pogodzic , krecil sie kolo mnie i wgl , mowil cos kolezance i ona wywnioskowala ze mu szkoda tego rozstania . Nagle mu wszystko tak jagby przeszlo , stal sie taki obojetny , gdy zetknelam sie z nim zwrokiem czulam jagby mnie nienawidzil, Zaczal pisac do moich kolezanek , ktore maja dopiero po 16 lat (dodam ze ja mam19) Z jedna zaczal "krecic" gdy to widze nie m,oge tego zniesc. Nie wiem czy calkowicie o mnie zapomnial , czy moze jednak cos czuje ? Czy ta obojetnasc ktora mnie ostatnio zaczal dazyc moze byc reakcja udawana ?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

A może on to robi specjalnie? Gra na Twoich uczuciach, chce wzbudzić w tobie zazdrość i złość. I jak widzę udało mu się to. Olej go i tyle jak zobaczy że nie robi to na Tobie wrażenia to da sobie spokój

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem po prostu mu nie zalezy na Tobie, to nie była miłość, zakochanie ani nic. Wg mnie po prostu wpadłaś mu w oko więc próbował coś, żeby mieć fajną dziewczynę, ale że może wg niego jesteś za sztywna, zbyt dojrzała, bo nie kręci Cię to, że on jest pijany i łazi po imprezach, to stracił zainteresowanie. Moim zdaniem jest niedorjzały i niegotowy na związek, jeśl izalezy Ci na odpowiedzialnym chłopaku, to raczej nie on. Bo nawet jeśli pogadacie i nawet coś by z tego wyszło, zastanów się czy chcesz mieć chłopaka, który tak imprezuje, pije i wg mnie skacze z kwiatka na kwiatek gdzie mu lepiej i wygodniej. Żyje po prostu zabawą. Ja bym chyba odpuściła.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...