Skocz do zawartości
Forum

Brak zainteresowania ze strony rodziców


Gość nikol2222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nikol2222

Witam, mam 23 lata. Nie daję już rady wytrzymać w domu, ciągle myślę aby uciec i coś sobie zrobić :( moj chłopak wyjechal na 3 miesiace za granice, rzadko się odzywa, ale jeszcze mam najwiekszy problem z rodzicami w domu. Nie obchodzi ich nic a nic choć widzą jak mi źle, dobijają mnie ciągle i wprowadzają w największy dół. Niedawno wróciła siosrta z chłopakiem z zagranicy, rodzice są zapatrzeni w nich. już poraz kolejny wieczorami siedzą w pokoju śmieją się a ja siedzę u siebie i płaczę jak nie wiem. nikogo nie zainteresował brak mojej obecności :( nikogo. nie daje juz rady chce sie zabic, oni ciągle mnie dobijają a innych chwalą, moja psycha siadła na maxa, nie wiem co z sobą zrobić :((((((((((

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Nikol, rozumiem, że jest Ci trudno po wyjeździe Twojego chłopaka, że tęsknisz, a dodatkowo "dobija" Cię brak zainteresowania ze strony rodziny. Ale mimo tych negatywnych emocji nie odseparowuj się od bliskich. Porozmawiaj z siostrą, zbliżcie się do siebie. Powiedz również rodzicom o tym, co boli Cię w ich zachowaniu. Być może oni nie zdają sobie sprawy, że Cię ranią.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czasami jak ktoś patrzy na nas z boku nie widzi gołym okiem problemów z jakimi się borykamy. Myślę, że powinnaś porozmawiać z rodzicami, powiedzieć co czujesz, a jak nie odnajdziesz zrozumienia, to nie przejmuj się. Może przyjaciel/przyjaciółka ci pomoże? Z drugiej strony masz 23 lata, co stoi na przeszkodzie zmienić swoje życie? znaleźć pracę, mieszkanie wynająć?
Uciec z domu? jak nastolatka zbuntowana? no proszę cię..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...