Skocz do zawartości
Forum

Uporczywe sny, dorastanie i nietypowe okaleczanie się


Rekomendowane odpowiedzi

UPORCZYWE SNY
Otóż mam taki problem; jest dzień i wydarzy się coś niemiłego np. ostatnio musiała wiechać na stromy pagórek nie dałam rady o mało co się nie potłukłam, jest noc mam zasnąć nie mogę bo myślę o tym, jest to temat moich myśli. Zasypiam. Budzę się rano bardzo wcześnie. Po 10 minutach zasypiam znowu. Niespodziewanie. Zaraz przed obudzeniem, śni mi się niemiły sen tym razem ,że byłam na obozie i się wg nie spakowałam, jak by to było coś strasznego , gdy sie obudziłam rozpłakałam się chodz nie chciałam >...< Kiedy wstałam byłam głodna chociaż zdjadłam dość późno, byłam bardzo nerwowa np. ja ułożyłam sb 4 kolory lakieri tak jak chciałam sobie pomalować, a moja mama jest "sprzątneła" i nie wiem czemu bardzo się tym zdenerwowałam.
Mam tak ok co pół roku i nie jest to przyjemne ... i nie wiem jak nie przejmować się tymi snami ,które i tak mam rzadko (to wina odstraczacza xD) i jak są to się po nich zawsze rozpłakuje i czasem jestem cała spocona...

DORASTANIE
Otóż chodzi o to ,że miałam zaledwie połowe WDŻ i wiem mało :( No i mam pare pytań niektóre są związane z innym forum no ale mogę pisac na jednym jeden post ;p
1. Wiem ,że moja sylwetka się zmienia tylko nie wiem ,gdzie i jak... trochę to śmiesznie brzmi
2. Czy to ,że się czasem denerwuje jest typowe dla nastolatki?
3. Jak się od "denerwowywać" (sposoby dla nastolatki)
4. Jak to będzie jak się zakocham?
5. Jak będzie się zachowywał chlopak jak się we mnie zakocha :P Ha ha ha :P
6. Czy to normalne ,że ; pierwsza miesiączka trwa 6 dni a następna 3?
7. Chy , chyba masturbacja jest normalna w dorastaniu?

NIETYPOWE OKALECZANIE SIĘ
Otóż chciaż ,że moje problemy skończyły się to nadal mam problem... nałogowo rozdrapuje sb strupy po ...ugryzieniach komara no i tak np. 1 na dzień no i ja się nie mogę tego oduczyć jak ie zrobię tak to sie dziwnie czuje >..< poprostu tak jak bym była uzależniona od krwi ;(

Dziękuje za przeczytanie tego długiego postu i prosze o pomoc i dziękuje za wcześniejszą pomoc i obecną :)

Odnośnik do komentarza

Ad1. zaokrąglają Ci się biodra, powiększają piersi, Twoja sylwetka robi się bardziej kobieca.
Ad2 tak
Ad3 możesz uprawiać sport, grać na gitarze, chodzić na spacery, śpiewać, tańczyć czy jeść czekoladę. Wszystko co spowoduje, że poczujesz się lepiej.
Ad4 Bardzo fajnie :) Czujesz motylki, myślisz tylko o jednej osobie i gdy się uśmiechnie to masz bardzo dobry humor przez cały dzień. U każdego wygląda to inaczej, ale jest bardzo miłe uczucie.
AD5 Jeszcze fajniej :) Poczujesz się wyjątkowo.
Ad 6 Tak to normalne tak samo jak to że będzie ona mocno nieregularna. Możesz dostawać ją reguanie np przez 2 miesiące potem przez 3 jej nie mieć.
Ad 7 tak jest normalna tylko nie przesadzaj z ilością

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...