Skocz do zawartości
Forum

Wyjazd za granicę do pracy a uczucia w związku


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, czemu mój temat nagle wylądował w wątku, zatem:

Czy wyjazd za granice, w poszukiwaniu pracy, której w sumie nie można znaleźć, może spowodować, ze to co na miejscu bylo dla nas męczarnia, nie chciana miłością, zmęczeniem, uciążliwością, czymś od czego uciekaliśmy, nagle staje sie sensem zycia? Czy nagle można zakochac sie na zaboj w kims kto Cie kochal, a Ty go po prostu lubiles, zaraz po tym jak on sam zaczął otwierać się na innych i spotykając się z kimś innym?

Odnośnik do komentarza

Całkiem możliwe, wyjazd za granice = rozlaka, zaufanie, zatesknienie, czeste mysli o tej osobie, chec zobaczenie jej, jakies wyjscie z rutyny. Uświadomienie sobie ile ta osoba dla nas znaczy. Jak jest bez niej zle, docenienie jak bylo dobrze. Dostrzeżenie rzeczy, którzych przedtem się nie zauważało.

Odnośnik do komentarza

~eli097
Całkiem możliwe, wyjazd za granice = rozlaka, zaufanie, zatesknienie, czeste mysli o tej osobie, chec zobaczenie jej, jakies wyjscie z rutyny. Uświadomienie sobie ile ta osoba dla nas znaczy. Jak jest bez niej zle, docenienie jak bylo dobrze. Dostrzeżenie rzeczy, którzych przedtem się nie zauważało.

Z tym, że gdy byłem na miejscu, wcale nie zależało mi na związku z Tobą osobą, co więcej, czułem, że chce wyjazdu i chce rozłąki, bo chce być wolny. A teraz czuje, że chce być jej na zawsze...

Odnośnik do komentarza

To jeszcze rozszerze to - ja byłem nastawiony na wolność, na to, ze nie chce związku i dopiero tutaj gdy tu byłem i ona postanowiła wyjść na prostą i poznała kogoś to dopiero wtedy obudziło się we mnie to co straciłem i zachowuje się jak głupi gdy z nią gadam i pisze. Taki słaby, daje się motać. To pokazuje jak mi zależy, ale z drugiej strony - dlaczego nagle teraz?! Czemy gdy ona zabiegała i mi pomagała ja nie potrafiłem to odwzajemnić. Nic innego w głowie nie mam jak tylko to!

Odnośnik do komentarza
Gość aMonika

Pewnie stała się pociągająca bo przestała być dostępna. Nie rób jej krzywdy i nie angażuj się, bo jeśli znowu ją "zdobędziesz", to pewnie równie szybko stracisz zainteresowanie. W końcu sam nie wiesz, co Cię w niej nagle pociąga.
Widać wzbudzanie zazdrości faktycznie tak działa na mężczyzn... ale nie sądzę, żeby na tej podstawie dało się zbudować trwały związek.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Czy można w ten sposób się zakochać - nie wiem. Ale można uświadomić sobie swoje uczucia lub po prostu przestać się ich obawiać, gdy w grę wchodzi utrata drugiej osoby.
Możliwe również, że samotność związana z emigracją, brak bliskich osób spowodowała, że coś, co kiedyś było dla Ciebie uciążliwe obecnie stało się potrzebne.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dammar - ciekawe to co piszesz, ale po tym co mowisz - gdyby zniknal powinno przejść mi.

Pani ekspert - wręcz tak się czuje, jakbym przestał właśnie się obawiać, nagle poczułem, że już nie chce grać. Samotność pewnie tylko podbiła to, ale jednak jak opanować takie nagłe uczucie, które sprawia tej drugiej osobie zakłopotanie, bo kobieta obawia się, że ją znowu zostawie czy zmienie zdanie. Jak może takie zaufanie odbudować? Da się?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Zatracony przede wszystkim musisz uzbroić się w cierpliwość - w krótkim czasie raczej nie uda Ci się opanować jej lęku. Zabiegaj o nią, interesuj się jej życiem, zapewnij jej poczucie bezpieczeństwa i stałość. Jeśli ona zauważy, że pomimo jej obaw trwasz przy niej, to stopniowo zacznie nabierać zaufania do Ciebie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Poki co mówi, ze przeszkadzam jej w wejsciu w nowy zwiazek, bo chce przejść z nim następny etap. Dla mnie trudno uwierzyc, ze tak nagle mozna w 3 tyg zapomnieć jak kogoś kochać, gdzie wcześniej nie widział swiata po za Toba, a wszystko to z powodu krzywdy jaką dokonałem. Choć teraz za nią bardzo się kajam i chce poprawić się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...