Skocz do zawartości
Forum

Zauroczenie w koleżance ze szkoły podstawowej


Gość Umotex

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!
Otóż mam taki problem.. Wiem, dziwne, 14 latek tutaj pisze ludzie chcą sie zabijać, maja depresje itp. A ja wyjeżdżam z takim problemem.
Ale nie mam innego źródła poza najlepszym kolega do rozwiązywania takich rzeczy.
Otóż podoba mi sie cały czas jedna dziewczyna... Z rownoleglej klasy... W połowie 6 klasy zaczęła mi sie podobać. Ideał. Po prostu piękna (co ciekawe, tylko dla mnie, dla innych była przeciętna i miała tylko jedna koleżankę).
Ale to nie było jakieś żałosne zauroczenie!! Jak sie na korytarzu zjawiała od razu dyskretnie obracalem wzrok. Obczailem gdzie mieszka. Raz wyrwalem sie na pewien kurs 1h przed czasem aby wrócić tym samym autobusem co ona... Właściwie co 2 dni powtarzał sie scenariusz- ona wsiada do autobusu/ ja gonię autobus rowerem/ patrzę jak wysiada albo nie zdążam (zwykle to drugie).
Byłem jednak chorobliwie nuesmialą klasową ofiarą, uchodzącą za lekkiego świra (brakowało mi asertywności i ripost).
Po balu 6klasisty POPŁAKAŁEM SIĘ że z nią nie zatanczylem.
Podstawówka sie skończyła, ja nie zamienilem z nią ani słowa...
I od tamtego czasu NIE PODOBA MI SIE ŻADNA, ALE TO ŻADNA DZIEWCZYNA.
Jestem obecnie na przełomie klasy 1/2 gimnazjum. Żadna dziewczyna nie wzbudza u mnie uczuc większych niż sympatia (mam na myśli po prostu kolezenstwo, a nie sympatie w sensie zauroczenia)
Od tamtego czasu codziennie, jak jadę autobusem do gimnazjum wyglądam jej. Ani razu jej nie ujrzalem.....
No, a tutaj dochodzimy do czegoś innego, równie dziwnego.
Dziś jechałem autobusem i odruchowo (robię tak od roku i to już niemalże nawyk psychiczny) wyjrzałem czy nie stoi na przystanku.
STAŁA.
STAŁA.
I wtedy... Nie poczułem miłości.
Ścisnęło mnie w gardle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...