Skocz do zawartości
Forum

Słaby wzwód u nastolatka


Gość dzejdzej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzejdzej

Jakie mogą być przyczyny słabego wzwodu w wieku nastoletnim? Nie licząc psychicznych, bo takie raczej bym wykluczył.
Poranne wzwody są osłabione, bądź nie ma ich w ogóle. Do uzyskania wzwodu potrzeba długiej stymulacji, a i tak rzadko kiedy jest on pełny.
Poza tym bez stymulacji penis wiotczeje po paru sekundach.
To samo tyczy się zmian pozycji, wystarczy że wstanę a widać jak penis momentalnie opada.
Kiedyś wystarczyło zwykłe zbliżenie z dziewczyną, włączenie jakiegoś filmu erotycznego czy też zdjęcia.
Teraz praktycznie mnie to nie rusza. W ogóle jakoś nie mam zbytnio ochoty na seks.
Mogę dodać, że od jakiś 2 lat regularnie, praktycznie codziennie zdarzało mi się masturbować.
Parę miesięcy temu stwierdziłem, że trzeba to ograniczyć, więc zrobiłem sobie długą, gdzieś miesięczną przerwę. W okresie 'postu' organizm sam się domagał zaspokojenia. Wzwody były bardzo często, nawet bez przyczyny. Po tym miesiącu zacząłem znów się masturbować i zauważyłem po paru razach, że wzwód jest słaby i krótkotrwały. W tym miesiącu 'postu' także poradziłem sobie z lekką stulejką, po paru próbach udało mi się odkleić napletek od penisa i zsunąć go.
Żadnych urazów w tych okolicach nie nabyłem z tego co wiem, ewentualnie oberwanie piłką podczas gry w kosza ale nic poważniejszego.
Myślę nad udaniem się do lekarza, bo teraz mam dziewczynę i.. wiecie sami. Nie chciałbym zawieść.
Jednak trochę wstydzę się powiedzieć o tym problemie rodzicom, żeby zdobyć trochę kasy na lekarza, a na NFZ nie mam zamiaru iść, chyba że w ostateczności.
Także jeśli ktoś ma jakieś pomysły o co chodzi to proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość dzejdzej

Rozważałem to, tylko cena tych preparatów wprawia mnie w osłupienie. I jeśli już to pewnie skłoniłbym się pewnie ku jakiemuś suplementowi diety typu Permen żeby ogólnie poprawić swoją sprawność, niż tabletkom zażywanym godzinę czy tam ileś przed stosunkiem.

Odnośnik do komentarza

Regularna masturbacja na pewno Ci nie pomaga w pozbyciu sie tego problemu. Często przez nią własnie wzwód jest słaby i krótkotrwały. Myślę, że najlepiej byłoby zasiegnąc porady specjalisty.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość dzejdzej

Na dzień dzisiejszy postanowiłem właśnie ograniczyć lub zerwać całkiem z masturbacją bo tak jak piszesz, na pewno mi ona w tym nie pomoże. Może jak od tego odpocznę parę tygodni to organizm sam zacznie się domagać rozładowania napięcia. Odczekam trochę, a jak nie zauważę żadnej, choćby najmniejszej poprawy będę musiał udać się do lekarza bo sam tu nic zapewne nie wskóram. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...