Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne i obfite miesiączki, tycie i nadmierne owłosienie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem..;/
Mam 16 lat i jestem dość pulchna ponieważ waże 69 kg przy wzroscie 167.;/
Od nowego roku zaczeło coś sie ze mną dziać.;/ Zaczełam stopniowo chudnąc ponieważ wazyłam 77 kg.;o jak nigdy nie miałam pryszczy to teraz mam go normalnie na nosie brodzie i czole.;/ i klatce piersiowej.;/ Jak miałm 15 lat to zuważyłam ze mam nadmierne owłosienie co robic co sie dziej? Czy to normalne? Wiem ze owłosienie nei ale reszta? I do tego mam problem z mieskiaczką która dostam pod koniec 6 klasy miałam ja przez 3 dni potem dostałm w 3 były przez 3 miesiace po 7,8 dni a od listopada miałam ją ponad 2 miesiace trafiłam z tego powodu do szpiltala i dawali mi kropluwki powstrzymujące krwawienei ale pomogło na chwilke po 3 godzinach znowu się lało.;/ przepraszam jak coś źle zrobiłam ale jestem tu nowa;c

Odnośnik do komentarza

Witaj. Z tego opisu wygląda,ze możesz mieć problemy hormonalne. Jesteś jeszcze w wieku dojrzewania a wiec cały czas wszystko się u Ciebie dopiero normuje. Jeżeli chodzi o miesiączkę to z wszelakimi niepokojącymi objawami należy udać się do ginekologa. Nie lekceważ tych objawów.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...