Skocz do zawartości
Forum

Brak sensu mojej egzystencji


Gość GrażkaIgraszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GrażkaIgraszka

Smutno mi na sercu. Ostatnio zakończył się pewien etap w moim życiu. Byłam uwięziona w pewnych nawykach, a teraz nie potrafię odnaleźć celu do, którego mam dążyć. Życie z dnia na dzień w tych samych schematach jest łatwe i wygodne, ale nudne lecz nie zawsze się to zauważa... Ostatnio mam nieograniczone pokłady wolnego, niespożytkowanego czasu i po prostu nie wiem co ze sobą zrobić. Miotam się chodząc z kąta w kąt. Chwytam się starych przyzwyczajeń, ale to już nie to samo. Czuję w środku taką dziwną pustkę. Jakby tęsknotę za czymś czego tak naprawdę nie widzę i nie wiem co zrobić, żeby tę pustkę zapełnić... Czuję, że mogłabym zrobić coś naprawdę interesującego, ale nie mam jak ponieważ czegoś brakuje mojej osobie. Odpowiedniego wieku, wiedzy czy pewnych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza

piszessz strasznie zawile ale może dlatego nie widzisz sensu bo tak długo żyłaś swoim dawnym życiem, że teraz po uporaniu się z nim nie bardzo wiesz jak zyć inaczej? Nie potrafisz tego i od nowa musisz się zacząć uczyć. Nie masz już naogów ale one pozstawiają puste miejsce. Musisz je zapełnić na nowo, tylko nie nałogasmi i ponownymi błedami przesżłości tylko nowymi doświadczeniami, pozytywnymi myslami. Musisz porpostu zacząć, reszta sama się jakoś potoczy. Zamiast myslec ze masz chęć co zrobić to to zrób, wstań z łóżka i zacznij działać... Wtedy znajdziesz sens w tym wszystkim, bo czasem nie liczy sie cel tylko sama sdroga jaką przebylismy aby do niego dotrwać

Odnośnik do komentarza
Gość ojojojoj

Może wyciągnij kogoś na wycieczkę rowerową, albo na spacer, basen. Jakaś aktywność fizyczna często jest dobrym sposobem na poprawę humoru. Albo ploteczki z koleżanką. Myślę, że ważne jest żeby się wyrwać z domu, choć na chwile. Pomóc komuś w jakiś problemach. Albo uporządkować swoje mieszkanie. Zrobić małe przemeblowanie, poukładać coś w inny sposób. Żeby odznaczyć sobie w jakiś sposób jeden etap od drugiego. Nie wiem ile masz lat, ale skoro jesteś kobietą to zawsze dobrą opcją jest wizyta u fryzjera, albo babski wieczór z malowaniem paznokci, maseczkami itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...