Skocz do zawartości
Forum

Długotrwałe plamienie po odstawieniu tabletek


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. mój problem jest dość skomplikowany. Otóż dwa miesiące temu zrobiłam miesięczną przerwę w braniu tabletek (novynette), które brałam od prawie 3 lat. Podczas tej miesięcznej przerwy od 14 d.c dostałam plamienia, które nie skończyło się mimo podania mi duphastonu i w końcu przerodziło się w okres. Podczas tego okresu miałam zacząć brać novynette ponownie. Jednak problem tkwił w tym, że przez te plamienia, które były dość zabarwione krwią i raz bardziej intensywne a raz mniej, nie potrafiłam określić który dzień to mój pierwszy dzień cyklu. Byłam w tym czasie u ginekologa, który potwierdził, że to krew miesiączkowa i mogę zacząć brać tabletki. Podejrzewam, że pierwszą tabletkę wzięłam w którymś z pierwszych 7 dni cyklu, gdyż kilka dni po wzięciu tabletki krwawienie ustąpiło.
Podczas pierwszego opakowania bardzo nabrzmiały mi piersi, czułam się rozdrażniona i zwiększył mi się apetyt. Przez to opakowanie nie współżyłam. Pod koniec blistra odczuwałam objawy typowe dla dni przedokresowych. Jednak w 7dniowej przerwie nie dostałam krwawienia z odstawienia. Dlatego chciałam spytać czy jestem chroniona przez tabletki mimo wcześniejszych wybryków mojego organizmu? Czy mimo braku krwawienia z odstawienia przy drugim opakowaniu będę chroniona? Ciąża jest niemożliwa, gdyż nie współżyłam.
Pozdrawiam azateka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...