Skocz do zawartości
Forum

Brak inicjatywy ze strony chłopaka


Gość czytelniczkaforumabc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czytelniczkaforumabc

mam pytanie: niedawno poznałam ciekawego mężczyznę. Wydawało mi się, że ja tez mu się spodobałam. Napisał mi kiedyś (nie tak bezpośrednio), że już kilka razy mu się nie udało i obawia się spotkać, mimo iż miałoby być super. Nie znam się na psychologii, dlatego piszę tutaj, aby uzyskać jakąś odpowiedź. Mnie się wydaje, że jak jest ktos bardzo zainteresowany, to zaryzykuje, a tymczasem, jest tak, że jak ja się nie odezwę to jest cisza..
ps. mamy po 24 lata

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Negatywne doświadczenia z przeszłości mogą powodować lęk przed wchodzeniem w nowe relacje, do tego stopnia, że się ich unika.
Jeśli Ci zależy na znajomości z tym mężczyzną, to postaraj się go dobrze poznać, zdobywaj powoli jego zaufanie, niczego na siłę nie przyspieszaj - zdaj się na czas.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ja niestety nie zgadzam się z opiniami powyżej.
Wiem z doświadczenia, ze jesli Ty cały czas inicjujesz rozmiowę spotkania itd to facetowi na Tobie nie zalezy, traktuje Cie jak kolezaneczke ktora za nim lata a nie jak potencjalna kobiete. Facet to zdobywca na pewno poczulabys inicjatywe z jego strony nawet gdyby byl niesmialy. Jak tego nie ma to raczej nic z tego nie bedzie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

dadaaria
Facet to zdobywca na pewno poczulabys inicjatywe z jego strony nawet gdyby byl niesmialy. Jak tego nie ma to raczej nic z tego nie bedzie

Nie zgodzę się. Nie każdy ma na wstępie tyle odwagi by zagadać. Czasem bywa tak,że to kobieta musi zrobić pierwszy krok. Są rózni męzczyzni a to stwierdzenie ze facet to zdobywca nie dotyczy każdego, niestety.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Facet może być nad wyraz pewny siebie, jednak gdy trafi się kobieta ta jedna jedyna, wtedy może mieć nogi z waty. Słowa utykają w gardle, ręce drżą i pocą się jak na detoksie. Gdy dochodzi do pierwszego pocałunku, facet taki potrafi wywrócić się o obcasy tej kobiety, ciężko to wytłumaczyć, szczególnie, że facet poza tą kobietą, zachowuje się w sposób otwarty i nic nie wskazuje by był nieśmiały.

Odnośnik do komentarza
Gość czytelniczkaforumabc

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)
Do przodu nic się nie posunęło, mimo iż się przypadkiem spotkaliśmy, nie przywitaliśmy się nawet :/
nie wiem czy mi na nim zależy, bo nawet go nie znam, ale widać nie potrzeba mu nawet w kręgu znajomych (szerokim kręgu..) mojej osoby,
tak napisałam, bo faktycznie trochę mi się przewróciło za nim w głowie, ale to chyba normalne, że każdy tęskni za ciepłymi uczuciami...

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...