Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku Lolek01


Gość lolek01

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jem za dużo mięsa często smażone parówki ze serem, czasem hamburgery jem co chwilę jakiś budyń batonik słodycze. W szkole jakieś paluszki lizaki, gumy. Ćwiczę na wf no i czasem ( rzadko ) jeżdzę na rowerze a tak to nic jedynie chodzenie po schodach kilkanaście razy dziennie. Będę teaz jeździł częsciej na rowerze.

Jeśli chodzi o szynki wędliny to nie jem wcale ani innych jak mówię tylko parówki, stek, grill i może mały kawałek rolady, udka, innego mięsa ale tylko mały kawałeczek. Jedynie jem jeszcze kotlet :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Powinieneś zrezygnować ze smażonych parówek, hamburgerów i słodyczy. Zamiast smażyć gotuj, mniej kalorii wprowadzisz tym sposobem do organizmu. Co do słodyczy to najlepiej ograniczyć je do minimum np raz w tygodniu.
To co wymieniłeś to przekąski, które posiadają dużo kalorii i mają bardzo niekorzystny wpływ na Twój organizm.
Lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie warzyw, owoców, chudych wędlin i nabiału, tak by Twój organizm dostawał pełnowartościowe posiłki. Po za tym jedz regularnie, 4-5 małych posiłków co 2-3 godziny. W szkole zamiast słodyczy jedz np jabłko, jogurt czy kanapkę. Tak dłużej będziesz czuć się syty niż po zjedzeniu batonika.
Co do ćwiczeń to trochę ich za mało. Sam wf nie wystarczy aby poprawić swój wygląd. Jazda rowerem to dobry pomysł ale powinna być ona regularna. Wybierz sobie 2-3 dni w których po szkole będziesz jeździł i przeznacz na to co najmniej godzinę. Jeśli pogoda nie dopisze, możesz ćwiczyć w domu lub iść na basen. Im bardziej będziesz aktywny tym łatwiej stracisz zbędne kilogramy i poprawisz swój wygląd.

Odnośnik do komentarza

A można kupić jakieś suplementy diety żeby jeszcze szybciej schudnąć ?
Zależy mi na tym żeby mieć troszkę lepszy wygląd to znaczy nie mieć tzw oponek i ogólnie nie być grubym. Co mogę robić też żeby mieć szczupłe uda ? Mam strasznie grube uda.

Muszę bardzo szybko schudnać ! Chciałbym też widzieć ile muszę schudnąc

Odnośnik do komentarza

Witam,
W Twoim wieku suplementy odchudzające nie są wskazane, ponieważ mogą być szkodliwe. Jeżeli chcesz się pozbyć oponki oraz wyszczuplić uda powinieneś ćwiczyć i uprawiać sport. Poniżej zaproponuję Ci pewne ćwiczenia, które pomogą Ci wymodelować sylwetkę:
1. Ćwiczenia na brzuch
2. Ćwiczenia na boczki
3. Ćwiczenia na uda
Do tego polecam jazdę na rowerze i rolkach a także bieganie.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za radę na pewno zacznę się stosować do poleceń zawartych w tych artykułach. Mam pytanie:
Czy u dietetyka trzeba się rozbierać ?
Chcę pójśc do dietetyka naturhouse ale jest mi wstyd rozbierać się przy lekarzu u co gorsze przy własnej mamie ponieważ chyba do 18 lat muszę wchodzić z mamą :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...