Skocz do zawartości
Forum

Pragnienie bycia zgwałconym przez kobiety


Gość dragster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragster

no chcialbym byc traktowany przedmiotowo przez płec kobiecą, jak obiekt do zaspokojenia ich, mialbym zycie jak w raju, niemusialbym zastanawiac sie jak zdobywac sex, podrywac, bo juz miał bym go z góry zapewniony. Chciałbym byc ceniony za ciało, za penisa, nie za żaden mózg, bo niechce mi sie byc kims dla potrzeb kobiecych, chciałbym byc pożądany poprostu, za to ze jestem, tak jak mają dziewczyny, najlepiej zgwalcony zbiorowo przez nie - tylko ze oczywiscie domyslam sie ze nie mam co liczyc na to.

Odnośnik do komentarza

Chłopie, zamiast spamować forum idź na siłownie, poćwicz, przypakuj, zadbaj o siebie abys był atrakcyjny i problem sie skonczy. Wyzalanie sie na forum i trzepanie do monitora nie zrealizuje Twoich fantazji. Albo jestes atrakcyjny i masz to za free albo nie. Jak chcesz miec musisz sie postarac, ja moze i podobam sie za twarz i cycki bo Bozia mnie niemi obdarzyla jakbym nie miala ich musialabym nadrabiac figura itp. Tak juz w zyciu jest. A jak nie chcesz sie starac to idz do agencji za odpowiednia kwote zrobia Ci co chcesz. Neistety nie ma nic w życiu za free zycie jest niesprawiedliwe i rozczulanie sie nad soba na forum naprawde tego nie zmieni.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość dragster

pojecie aktrakcyjnosci fizycznej u mezczyzn jest jakies spaczone np ładny to gej moze byc, pozatym jakby mezczyzni byli atrakcyjnji to byłyby strony gdzie mezczyzni oferuja sex za kase a tak nie jest, mam wpojone ze mezczyzna musi zdobyc, wykazac sie wieloma cechami, na koncu gdzies dopiero wygladem, ze powinien byc nieco ladniejszy od diabla, niewidzialem jeszcze aby mezczyzna, jaki by nie był, dostawał za cialo żetony na stronkach internetowych czy kase. I co do tego lepszego wyglądu, to bym pewnie wyglądał dużo lepiej gdybym mial mozliwosc spelniania sie seksualnego, tak jak dziewczyny, ktore wcale nie muszą czynic wysiłku zeby miec sex

Odnośnik do komentarza

~dragster
pojecie aktrakcyjnosci fizycznej u mezczyzn jest jakies spaczone np ładny to gej moze byc, pozatym jakby mezczyzni byli atrakcyjnji to byłyby strony gdzie mezczyzni oferuja sex za kase a tak nie jest, mam wpojone ze mezczyzna musi zdobyc, wykazac sie wieloma cechami, na koncu gdzies dopiero wygladem, ze powinien byc nieco ladniejszy od diabla

Phi! Ale stereotypami walisz... Ale, jak to często ze stereotypami bywa, niewiele one mają wspólnego z rzeczywistościa...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to masz dość dziwny tok myślenia :)... Jeżeli potrzebujesz kobiet tylko dla seksu i niczego więcej, kobieta która patrzy tylko na penisa i nic więcej musi mieć tak poukładane w głowie jak Ty, więc myślę, że najszybciej Ci taką będzie znaleźć w jakimś domu kobiet lekkich obyczajów, tyle na ten temat, ale mimo tego ŻYCZĘ POWODZENIA! :)

Odnośnik do komentarza
Gość dragster

po pierwsze są to stereotypy, czyli fakty rzeczywiste które były i które są jak widac nadal - dowolna strona towarzyska - widac mezczyzn poszukujących seksu, od kobiet w tej materii praktycznie zero. Widze ze kobiety nazywają to 'tokiem myslenia'. W czym mi zyczysz powodzenia w pojsciu na dziwke i zaznaniu tam spełnienia życiowego? moze sama spróbuj... no tak, mezczyzn oferujacych sex za pieniądze jest mało.

Odnośnik do komentarza
Gość lollllaa

aNo widzisz ja NA SZCZĘŚCIE z tym problemu nie mam :) Bo nie poszukuję mężczyzn tylko po to, aby zaznać jakiejkolwiek przyjemności z tego, ale też po to aby się związać z nim na resztę życia, a Ty widzę masz potrzebę seksualną, zresztą POTRZEBĘ SEKSUALNĄ to chyba mało powiedziane... Jak mówisz, że chcesz być zgwałcony przez kobietę to chyba coś z Tobą nie halo, albo po prostu masz za bardzo osadzoną wyobraźnie seksualną i nie wiesz co piszesz ;) Lepiej się z tym prześpij,iej pisz czego tak naprawdę oczekujesz od kobiet...Chociaż gwarantuję Ci, że w tych czasach nie problem takie znaleźć, bo jest ich niestety coraz więcej

Odnośnik do komentarza

~dragster
po pierwsze są to stereotypy, czyli fakty rzeczywiste

Co??? Stereotypy to fakty?? Nie odróżniasz rozgłaszanych od jednego do drugiego bzdur, za pomocą bezmyślnej paplaniny, od rzeczywistości? Proponuję zacząc mysleć mózgiem, zamiast stereotypami.

PS. Nie mówi sie "fakty rzeczywiste", bo to masło maślane jest.

Odnośnik do komentarza
Gość dragster

nieinteresuje mnie związek, tylko moim zdaniem 'normalne' kontakty seksualne z płcią kobiecą, nie jestem nastawiony na potomstwo, czy bycie z jedną osobą dzien w dzien, no jak mi sie spodoba to tak, ale nie zeby walic odrazu ze chce zwiazku, co to są jakies wiązania?
Chciałbym być traktowany jak obiekt seksualny, czego oczekuje od płci kobiecej? napewno nie tego o czym piszą na forach.

Odnośnik do komentarza

nie interesuje Cię związek tylko sex no chyba że TOBIE się z podoba co dzień to tak ja czegoś tu nie pojmuje egoizm aż się wylewa z tego co piszesz a te tak zwane normalne kontakty mają wyglądać tak że jakaś laska poznaję Cię gwałci i rano albo zaraz po znika tak jak niekiedy robią to faceci. Pewnie i znajdziesz taką w agencji bo jak na żywo to chciałabym ją zobaczyć pewnie myślisz czemu otóż bo my kobiety mój drogi tak nie potrafimy gdyż nie myślimy penisem tylko mózgiem i masz rację mamy piersi pupę i tak ten świat jest zbudowany że jesteśmy piękne i to mężczyzna o nas zabiegać powinien a nie na odwrót . No masz szansę jeszcze u nimfomanek jak CI się uda jakąś poznać życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

hahahaha, dajcie mu spokoju trochę, fantazjuje o tym oczym całkiem sporo facetów i kobiet, tylko trzeba mieć dystans, bo prędzej czy później się dojrzeje do czegoś poważniejszego xD

Rada by iść na siłownię i wypracować to i owo,żeby chętne się znalazły była dobra i w sumie jedyna słuszna.
Bo pod względem moralnym, społecznym etc. nie ma co tu komentować. Każdy ma prawo do swojej opinii i kształtowania swojego życia.

Odnośnik do komentarza
Gość dragster

jaki egoizm? bo kobiety niczego niechcą od mezczyzn a ja chce seksu?:)
no i wlasnie potwierdza sie ciagle to ze jestem skazany na wymarcie, lub spelnienie wymogów egoistycznych kobiet. Dlaczego jestescie az takimi dziwkami ze zawsze musicie sie oddac za cos?
'mamy piersi pupę i tak ten świat jest zbudowany że jesteśmy piękne i to mężczyzna o nas zabiegać powinien a nie na odwrót' - to wlasnie jest tym sednem tego calego mojego zdołowania

Odnośnik do komentarza

Człowieku posłuchaj lepiej sam siebie :)"Dlaczego jestescie az takimi dziwkami ze zawsze musicie sie oddac za cos?" I Ty twierdzisz, że to MY KOBIETY jesteśmy dziwkami?? Troszkę masz w głowe niepoukładane :) Przemyśl to co piszesz, bo z mojego punktu widzenia to Ty z siebie właśnie robisz tą rzekomą DZIWKĘ :) A uwierz, że dla faceta to jeszcze większy wstyd... Ale jak widać niektórym to odpowiada ;)! To jest właśnie ŻYCIE, z normalnego punktu widzenia wszystkich ludzi, tak właśnie powinien postępować prawdziwy mężczyzna, to on powinien się zabiegać o kobietę i starać się o nią :)

Odnośnik do komentarza
Gość dragster

bo z twojego punktu widzenia dziwka to osoba chetna na sex z byle kim, tyle że to nie ma nic wspólnego z dziwką. Irytują mnie takie osoby jak ty, bo definicja dziwki jest jasna i dodam ze bardziej szanuje osoby które mają chęć z byle kim(no bez przesady, żeby niebyło z brudasem) niż te co to mówią lub faktycznie sie szanują, że z jedynym to robią. No i podoba mi sie że ktoś wyraził że pod wzgledem społecznym, moralnym nie ma co tu komentować bo każdy ma prawo być takim jakim chce i zapewne nieznaczy że jest gorszy.
np poligamista niewierzący w nic, nie musi być gorszy od monogmaisty chodzącego do kościoła - takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz się spotykam z czymś takim... może dlatego, że tak krótko żyję na Ziemi ale no szokujące... Moim zdaniem masz problemy z własną seksualnością i poradziła bym Ci iść do seksuologa albo psychologa tak w 4 oczy porozmawiac no i jeśli jesteś wierzący a nawet jeśli nie to do księdza. Jeśli ci nie pomogą nie martw się na pewno nie zaszkodzą. Jeśli jesteś nie zaspokojony seksualnie to lepiej skorzystać z prostytutek niż żebyś miał za chwile nie wiem zgwałcić kogoś na ulicy. Z dwojga złego lepsze to pierwsze. A tak swoją drogą może jesteś uzależniony od seksu i potrzebujesz na prawdę fachowej pomocy... Jedyne dobre wyjście to wizyta u lekarza , który ma obowiązek Ci pomóc. A jeśli ty tylko masz w psychice ,żeby "zaliczyć" kobietę i sie zaspokoić bo tak może i być to moją radą jest leczenie pod względem psychicznym. Jesli chcesz byc traktowany przez kobiety w sposób no nie ludzki i chcesz ich zaspokajać seksualnie to na pewno ma to związek z tym, że sam i dla siebie chcesz zaspokojenia. Przykro mi i współczuję ci. No ja niestety więcej nie mogę Ci pomóc. Mam nadzięję że jednak chociaż odrobinkę coś pomogłam. bynajmniej się starałam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...