Skocz do zawartości
Forum

Erytrofobia


Gość paseczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paseczek

Witam!
Od jakiegos juz dobrego czasu(3-4 lata) dolega mi (tak mysle) erytforobia. Męczy mnie to juz:( czasmai nie chce wychodzic do ludzi bo boje puszce buraka" :( mam chlopaka bardzo pewnego siebie, wygadanego, czasami czuje sie przy nim jak ta "gorsza" :( nie powiem mu co mi dolega nikomu nie powiem:( glupio mi jak tak bezpowodu rozmawiajac z kims nagle bez powodu puszczam buraka:( nie lubie np byc z kims w restauracji sami przy stoliku i cos jesc::( wiem ze to glupie, ale tez zaraz sie denerwuje i puszczam buraka bo mysle ze jak patrzy jak jem to zaraz sobie cos tam mysli :(:( krepuje mnie to jak ktos sie na mni dlugo patrzy, zaczynam sie denerwowac i puszczam buraka :( meczy mnie to strasznie, juz nie wiem co mam robic, ciezko mi z tym :(:(:(dlaczego tak mam:(:( chcialabym sie tego pozbyc:( Pracuje w sklepie, jestem eksedientką (sama na zmianie) gdy przychodza ludzie ktorych nie znam albo np sasiedzi to jest ok, jakos umiem z tym sobie radzic, ale nie zawsze, A gdy pojawi sie juz np moj chlopak to od razu po jego wejsciu puszczam buraka, dlaczego??:(:(

Odnośnik do komentarza

dlatego ze o tym myslisz boisz sie ze to sie stanie i to sie dzieje bo sie nastawiasz w ten sposob. Po prostu odsun to od siebie nie mysl o tyjm uspokajaj sie ze tak sie nie stanie oddychaj spokojnie i relaksuj sie

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Czerwienienie się policzków jest jednym z fizjologicznych objawów wstydu. U Ciebie pojawia się ono w sytuacjach ekspozycji społecznej, w otoczeniu ludzi, którzy Cię onieśmielają.
Wspomniałaś również, że nie lubisz jak ktoś się na Ciebie patrzy, z obawy, że coś sobie o Tobie pomyśli. Czy jesteś osobą nieśmiałą? Jeśli tak, to przyczyną czerwienienia się policzków może być niskie poczucie własnej wartości.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...