Skocz do zawartości
Forum

Damski wytrysk


Gość kasiaa20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiaa20

Gdy kocham się z partnerem albo gdy on mnie piesci to po pewnym czasie czuje się jakbym miała pełny pęcherz i zawsze wtedy idę do toalety, ale wtedy to uczucia mija. Zastanawiam się czy to moze być damski wytrysk? To uczucie pojawia się przy pełnym podnieceniu, kiedy jest mi juz naprawdę dobrze. Tylko nie moge się przemoc i jakoś pociągnąć tego dalej, zawsze przerywam i przez to nie moge osiągnąć orgazmu :/ doswiadczylyscie kiedyś moze czegoś takiego? Zastanawiam się czy to na pewno to czy moze mam jakieś problemy z pęcherzem.

Odnośnik do komentarza

pomozcie prosze.. czy mozliwe, aby do takiego wytrysku doszlo u kobiety podczas normalnego seksu??? Mam dylemat, poniewaz kilka razy niby do tego doszlo...
natomiast ja po tych chwilach rozkoszy mialem na "moim sprzecie" jak gdyby luszczacy sie juz suchawy lakier..

Czy po prostu kogos zaliczyla przede mna???

Odnośnik do komentarza

naprawde Nikt nie moze pomoc ad moj ostatni wpis tutaj???

Kolejne pytanie, czy jesli kobieta jest w fazie owulacji.. mozliwe aby w czasie seksu wydzielala cos konsystencji podobnej do meskiego nasienia, co mialem na dolnej czesci czlonka po ostrym seksie, ale jeszcze przed moim wytryskiem???

Odnośnik do komentarza

o ile dobrze pamiętam to podczas owulacji (czyli mniej więcej w połowie miedzy miesiączkami) śluz powinien być przeźroczysty i śliski bo ułatwia zapłodnienie im bliżej miesiączki robi się bardziej biały, kleisty i przypominający spermę
odpowiadając na wcześniejsze pytanie to tak możliwe jest żeby dziewczyna doszła do wytrysku przy normalnym seksie (w odpowiednich pozycjach celujących w punk G) ale jest to bardzo trudne

Odnośnik do komentarza

dzieki Hakownica :-)

jednakze tydzien temu przed "akcja" wyciagnela po baletach tampon (zalozony niby pod pretekstem, ze ostatnie dni okresu i aby czasem sie nie pobrudzic) ale po harcach ani my ani posciel nie bylismy brudni.. natomiast dokladnie tydzien po tamtych harcach (jednoczesnie minimum siedem dni jak po okresie nie bylo juz zadnego plamienia) miala miejsce owulacja.. kochalismy sie klasycznie i przed moim strzalem musialem zalozyc gumke.. i na sobie od spodu tuz nad moszna mialem cos, co przypominalo meskie nasienie, natomiast Pani powiedziala, ze to wlasnie z niej.. a w czasie akcji jeszcze zaplakala, ciekawe dlaczego???

Odnośnik do komentarza

oj cossi szczerze mówiąc ciężko mi troche odpowiadać na Twoje pytanie bo widzę że podejżewasz swoją partnerkę o zdradę
Stąpamy w tym momencie po kruchym lodzie a nie chciał bym żeby moje słowa przyczyniły się do tragedii
Moim zdaniem ten łuszczący lakier to śluz twojej Pani a tak szybko wysycha bo Twoje ciało po prostu szybko wchłania wilgoć. Ja też tak mam że po chwili po wyjęciu robi się taka krucha błonka. Gumek nie używam od dawna bo z żoną wolimy bez ale z tego co pamiętam to też czasami sie zastanawiałem czy gumka pekła czy to jej śluz. Wydaje mi się zatem że to coś co przypomina sperme spowodowane jest przez prezerwatywy.
Mam nadzieje że się nie mylę :)
I życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

znowu podziekowania, jednakze zapomnialem wspomniec o kluczowym argumencie.. pamietam jak dzis, ze pewnego razu chcialem sie wziac do ustnej roboty i tuz po tym jak poczulem dziwnie nieswiezy zapach wziela rekoma pociagnela moja glowe do gory do swojej twarzy i klasycznego ukladu.. ja niestety mam opozniony zaplon i przyszlo mi to na mysl pare godzin po akcji.. a byla w moich oczach naprawde najbardziej nieskazitelna kobieta na ziemii..

Odnośnik do komentarza

Franca ma racje
Jeżeli jej nie ufasz to będziesz się gnębił a przez to i tak pewnikiem związek się rozpadnie bo będą niedomówienia i niejasności. Wyjaśnij tą sprawę ze swoją dziewczyną i zaufaj jej odpowiedzi bo związek bez zaufania naprawdę nie ma sensu. Zaufanie to podstawa. A co do nieświeżego zapachu to może po prostu była świadoma tego że higiena tego miejsca pozostawia troszkę do życzenia w tym momencie i się źle z tym czuła.

Odnośnik do komentarza

ja zawsze muszę się wykąpac przed seksem bo higiena to podstawa nie lubie np seksu jak wracam z imprezy do domu i od razu. Najpierw prysznic to podstawa ale wiadomo np w lecie czlowiek bardziej sie poci, jest wiecej wydzieliny itp to jakis zapach moze byc dlatego warto nosic ze soba np wilgotne chusteczki do hi8gieny intymnej aby sie przetrzec

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

tez tak zawsze staram sie robic od kiedy pamietam.. ale wowczas z tym zapachem Pani byla jeszcze w pidzamie nocnej.. a z pewnoscia zapach nie byl spowodowany przez siusianie..
z tym sam wtargnalem w toksyczny uklad, wiec do nikogo nie moge miec pretensji, tylko ze w tych kwestiach zawsze bylem z Pania szczery az do bolu.. niestety okazuje sie, ze raczej bez wzajemnosci..

Odnośnik do komentarza

cossi

z tym sam wtargnalem w toksyczny uklad, wiec do nikogo nie moge miec pretensji, tylko ze w tych kwestiach zawsze bylem z Pania szczery az do bolu.. niestety okazuje sie, ze raczej bez wzajemnosci..

No widzisz, sam przyznajesz, że jesteś w TOKSYCZNYM układzie. Jeśli więc taki jest, to po co w nim tkwisz? Tak jak Hakownica napisał, gnębisz się w ten sposób. Myślę, że masz znacznie poważniejszy problem niż ten, to, o czym na początku pisałeś, i bardziej on pasuje do Forum Psychologia, niz do Forum Seks.

Odnośnik do komentarza

Ojej... Współczuję Ci...:((( Pamietam też, że pisałeś, że zżyłes się z jej dziećmi... Czy to jest tak, że boisz się to zakończyć z obawy przed urtaty kontaktu z nimi? Czy chodzi raczej o pewne uzależnienie emocjonalne od niej, o to, że czujesz się z nią zbyt mocno związany, aby odejść?

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie sadzilem, ze bylbym zdolny pokochac nie moje dzieci, zwlaszcza mlodszego chlopca, ktory odwzajemnil to uczucie.. Powoli ale wreszcie uswiadomilem sobie, ze to nie ma sensu, poniewaz to dzieci na tym najwiecej traca i jakby nie bylo to im wyrzadza sie w ten sposob najwieksza krzywde.. Nie mam na to dowodow, ale raczej Syn nie jest dzieckiem jej meza, o czym on niestety nie wie..
Temat zamkniety, poniewaz ja osobiscie caly czas wierzylem w jedno wielkie klamstwo, a trafilem po prostu na profesjonalistke w te klocki i bylem dla niej wylacznie odskocznia, zabawka..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...