Skocz do zawartości
Forum

Słabo mi po zapaleniu papierosa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam male pytanie pale nalogowo juz z 6-7 lat ale ostatnio caly czas robi mi sie slabo po zaleniu papierosa. Czasami musze sie od razu polozyc bo mysle ze zaraz zemdleje. mialem robione przeswietlenie pluc ale jest wszystko w porzadku, EKG, echo serca takze takze co moze byc tego powodem. Chcialbym rzucic to g**** ale jednak to nie jest takie proste no ale chyba bede musial sie wziasc w garsc i znowu sprobowac

Odnośnik do komentarza

mysle ze nie tak duzo z 10 papierosow dziennie. Paczka mi starcza na dwa dni. Bylem z tym u lekarza to teraz przepisala mi tabletki na uspokojenie i jak mi one nie pomoga to mam sie do niej udac po raz kolejny i bedziemy myslec ale one jednak nie pomagaja w ogole. Dodam jeszcze ze mam niedoczynnosc tarczycy moze w tym tkwi problem ...

Odnośnik do komentarza
Gość syyylwiaa

witam. Ja pale od 2 lat. Na początku paliłam papierosy tak , że mi starczała na 1, 2 dni.. Rok temu zdarzyło się tak, że strasznie mi się zakręciło w głowie , miałam mgłę przed oczami, nie mogłam dość do domu co chwila gdzieś musiałam usiąść nie zwracałam uwagi nawet czy ludzie sobie coś pomyślą, bo tak mi się zrobiło słabo , miałam nogi jak z waty, w głowie mocne zawroty, duszno się zrobiło a to było zimą.. Potem drugi raz jak szłam do pracy w drodzę do niej zapaliłam sobie i też dość nie mogłam. Dzisiaj znowu mi się tak zrobiło, ale byłam w domu. Ograniczyłam się do papierosów jakieś kilka miesięcy temu do 4,5 dziennie.. Ktoś wie co mi jest ?

Odnośnik do komentarza

Ja palę już kilkanaście lat i czasami za dużo jak spaliła było mi nie dobrze a teraz po przejściu biegunki po zapaleniu robi mi się słabo i duszno nie wiem czy to ma związek z przebywa biegunka dodam jeszcze że mam dziwny smak w ustach jak palę wiecie co to może byc

Odnośnik do komentarza

przeciez notmalne jest gdy nie palimy caly dzien i zapalimy wieczor ze w glowie aue kreci tak samo zdarzaja sie sytuacje ze nie ma czasu zapalic albo nie ma co i nagle sie zapali bardzo szybko to tez sie w glowie kreci ale ze po kazdym papierosie palac regularnie to cos nie tak. widac papierosy ci szkodza

Odnośnik do komentarza
Gość Hiuston Polska

Mam 17 lat palę papierosy od 2 lat.

Gdy zapale pierwszego papierosa z rana to zawsze zacznie kręcić mi się w głowie zrobi mi sie słabo i zbladne wtedy musze szybko się położyć po ok 15 min wszystko wraca do normy. Potem jak juz zapale drugiego trzeciego czwartego papierosa to czuje się normalnie, wie ktoś może dlaczego tak się dzieje ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...