Skocz do zawartości
Forum

Brak możliwości i zbyt wysokie ambicje


Gość impossible

Rekomendowane odpowiedzi

Gość impossible

Witam..
Mam lat 17 . Od kilku miesięcy mam depresje (tak mówią wszyscy tylko nie moja mama..), nie mogę sobie poradzić . Gdy ktoś prosi mnie o rozmowę nie potrafię powiedzieć ani słowa. Mówią że muszę się otworzyć a nie jestem w stanie tego zrobić, nie chcę być taka. Chcę żyć normalnie, cieszyć się tym co mam a nie potrafię. Dobija mnie jeszcze wiele rzeczy mam problem do świata, dlaczego nie mam możliwości rozwinąc się bardziej ? Mieszkam na wsi a wiadomo jak to jest, zawsze chciałam być aktorką,może to głupie ale zależy mi na tym. Moja mama mówi że nie ma możliwości, że to nie jest świat dla mnie, dla nas. Dlaczego dla niektórych ludzi są drogi zamknięte? Dlaczego tak jak ludzie z Warszawy nie możemy spróbować tego czego tak na prawdę pragniemy? Proszę pomóżcie mi bo już sama nie wiem co mam robic, wszystko mnie dobija. Nie mogę nawet z nikim poważnie porozmawiać..
Nie chce tak żyć..

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia 18

mam najmie sylwia choruje na schizofremie od 3lat terz chciałabym byci aktorką zagraci z Marcinem Dorociniskim to mój ulubjony aktor a ty masz jakiegoś ulubjonego niestety mieszkam na wiosce ;;zabitej dechami;; najbliższy sklep 3 kilometry mam 18 lat możemy troche sobje popisać jesili masz ochotę ;-)

Odnośnik do komentarza

Jak to nie masz możliwości ????? aby być aktorką, nie wystarczy chcieć, trzeba mieć talent, być kreatywnym, otwartym, brać udział w kastingach, zdać do szkoły filmowej, próbować wszystkiego w tym kierunku. Problem nie polega na tym że wieś uniemożliwia ci zostanie aktorką, problem polega na tym że ty byś chciała aby ktoś cię wypromował, zrobiłby z ciebie aktorkę, podczas gdy ty możesz nie mieć w sobie predyspozycji do tego zawodu.Chcieć sobie można wiele, ale aby być bądź mieć trzeba naprawdę ciężko pracować i często przez wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Gość impossible

Dada666

NIe mam możliwości - najbliżej mam do Gdańska. Żaden z moich rodziców nie będzie tam ze mną jeździł na castingi bo i tak uważają że mi się nie uda. Źle mnie ocenisz, nie chce żeby ktoś mnie wypromował . Chcę zrobić to sama dojść do tego, wiem co to ciężka praca i mogła bym się tego podjąć tylko potrzebuje wsparcia którego nie mam .

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Impossible, powtarzając sobie i upewniając sama siebie, że dla niektórych ludzi pewne drogi są zamknięte, tak naprawdę sama je sobie zamykasz. Nie poddawaj się i dąż do realizacji swoich marzeń. Zacznij na przykład od kółka teatralnego, może jakichś wakacyjnych warsztatów teatralnych. Pracuj nad umiejętnościami aktorskimi. Myślę, że widząc Twoją determinację i pewność, co do aktorstwa rodzice zaakceptują to i będą przychylniejsi.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...