Skocz do zawartości
Forum

Częste obrażanie się


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z tym, że często się obrażam i nie umiem przyjąć krytyki, mój Narzeczony w żartach powiedział mi, że chodzę w szmatach a ja obraziłam się na Niego i jestem zła, że nawet w żartach mógł tak powiedzieć, a przecież mnie kocha i docenia moje piękno. Nigdy nie było mnie stać na markowe rzeczy ale nigdy też nie chodziłam w brudnych czy podartych rzeczach. Jest mi po prostu przykro...

Odnośnik do komentarza

No daj spokój, Kwiatuszeek! Przecież sama wiesz, że to miał być żart! I nie był wcale chamski, wulgarny, obraźliwy. Nic z tych rzeczy! Wiesz ile razy moi znajomi, przyjaciele czy rodzina żartowali sobie ze mnie w dokładnie taki sam sposób?;DDDDD Jakbym miała sie takimi, z przeproszeniem, pierdołami przejmować, to nic innego bym nie robiła. A Tobie nie szkoda na to czasu? Daj sobie z tym spokój, nie zatruwaj sobie zycia takim przejmowaniem się i obrażaniem. Ciesz się życiem, bądź szczęśliwa ze swoim chłopakiem. No i w sumie wiesz, związek to poważna sprawa, ale miejsce w nim na żarty również musi się znaleźć.;)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...