Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo z antyterrorystą


Rekomendowane odpowiedzi

~kinga125
Kaśka098716191918

Franca, apropo tego jak to z moim nowym związkiem stoi, to jedziemy jutro na kilka dni. Sam na sam. Dawno takie wypadu nie było.

brawooooooo!!! :))))))))))
a z kula u nogi (czytaj - z dzieckiem) tez dawno nie bylas za dlugo i kto z nim zostanie jak ty się bedziesz przewalać ?
;((((((((
takie pseudomatki i pseudoojcow, to powinni wieszać

Z jaką kulą do cholery? Czy ty wiesz co piszesz?
A On pojechał z moją teściową nad morze na tydzień. Pisałam, dzięki za czytanie ze zrozumieniem..
A odnośnie tych twoich ran to też pisałam jak ja to widzę. Znowu punkt za czytanie..
Sandra, Franca ma racje. Zastanów się i pogadaj z sis bo faktycznie to się może tragicznie skończyć..
Teraz lece na zakupy:)

Odnośnik do komentarza

~pffiiii
bo chyba widać że masz jakiegoś dzianego tego chłopaka:
- byliście razem w mieście na kolacji
- teraz ten wyjazd
- zakupy

A kto ci powiedział, że to ON za mnie placi z wyjazdem?
Owszem, kolacja ON zapłacił bo to w końcu facet.
Ale noż kur** mać nie mówmy, że ja biedaczka jakaś!!
Wkurzyłam się. Kinga, czemu ja "tępawa jestem"?
Franca, rozwaliłaś mnie;)
Już po zakupach. Tera w plener. Mąż mi na maila przysłał nasze stare fotki. "Tak dla przypomnienia".. Ja już nie ogarniam czego on chce!

Odnośnik do komentarza
Gość pffiiii

Ty sie wkurzylas?? A co ja mam powiedziec jak czytam jak zaniedbujesz synka? No wlasnie -,-
Tak mi sie napisalo. Czytam ze pracujesz.
Twojemu mezowi odwala. Niech sie lepiej spakuje a nie odztawia jakies teatrzyki -,-'

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918

Mąż mi na maila przysłał nasze stare fotki. "Tak dla przypomnienia".. Ja już nie ogarniam czego on chce!

HAHAHA!! Dla przypomnienia... Dobre... O co mu chodzi? Pewnie kombinuje, żeby nie zostać na lodzie. Jest chyba jeszcze bardziej wyrachowany, niz myslałam...:/ Olej go, i tyle.

PS. Mam jednak nadzieję, że chociać ojcem jest dobrym...

Odnośnik do komentarza
Gość jadźka23

franca
Kaśka098716191918

Mąż mi na maila przysłał nasze stare fotki. "Tak dla przypomnienia".. Ja już nie ogarniam czego on chce!

HAHAHA!! Dla przypomnienia... Dobre... O co mu chodzi? Pewnie kombinuje, żeby nie zostać na lodzie. Jest chyba jeszcze bardziej wyrachowany, niz myslałam...:/ Olej go, i tyle.

PS. Mam jednak nadzieję, że chociać ojcem jest dobrym...

Ale jak takim zachowaniem mógłby nie zostać na lodzie? Myślisz, że ją na wspomnienia weźmie? W końcu mistrzem manipulacji to według mnie niestety jest.
Tak, też mam podobną nadzieję, że chociaż w tej roli się chłopaczyna sprawdza.
W sumie to Ich małżeństwo takie gówniarskie - Bo Ona ma dopiero 27 lat, a On 28. Szczeniaki (bez obrazy) wiem, ze mogą być ludzie młodzi wiekowo, ale dojrzali emocjonalnie, ale tutaj (przynajmniej On) tego nie prezentuje. Jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Gość jadźka23

A poza tym, Kaśka teraz zaczyna nowy związek. Z nowym partnerem i chyba nie da się zmanipulować. Dobrze mówię, Kaśka?
A wogule to opowiedz Nam trochę więcej o tym Twoim nowym? W jakiej branży pracuję?

Odnośnik do komentarza

~jadźka23

Ale jak takim zachowaniem mógłby nie zostać na lodzie? Myślisz, że ją na wspomnienia weźmie? W końcu mistrzem manipulacji to według mnie niestety jest.
Tak, też mam podobną nadzieję, że chociaż w tej roli się chłopaczyna sprawdza.
W sumie to Ich małżeństwo takie gówniarskie - Bo Ona ma dopiero 27 lat, a On 28. Szczeniaki (bez obrazy) wiem, ze mogą być ludzie młodzi wiekowo, ale dojrzali emocjonalnie, ale tutaj (przynajmniej On) tego nie prezentuje. Jak myślisz?

Zgadzam sie z Tobą Jadźka, choć wiekowo to chyba nie takie straszne szczeniaki znowu...:)

Odnośnik do komentarza

Franca, Jadźka, my jesteśmy emerytami nie szczeniakami! ;)))
Pewnie, że się nie dam. Tera to już inaczej. Zmieniłam postawę. Choć jeszcze tęsknie. Wiecie, jesteście z człowiekiem 5 lat. W środę wypada nasza rocznica ślubu - trzecia. Ehh.. "Czas goi rany" prawda. Plus towarzystwo
Już po 30 min. spaceraku;) Było super. Jak zwykle z Nim. Jaram się taak;) Teraz on gotuje coś na kolację. Jest naj kucharzem. Codziennie mi słodzi. Na wszelakie tematy. Odżywam.
Jadźka, on pracuje jako manager restauracji w Gdańsku. Taka branza. A co?

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918

Już po 30 min. spaceraku;) Było super. Jak zwykle z Nim. Jaram się taak;) Teraz on gotuje coś na kolację. Jest naj kucharzem. Codziennie mi słodzi. Na wszelakie tematy. Odżywam.

:)))

Kaśka098716191918
Jadźka, on pracuje jako manager restauracji w Gdańsku. Taka branza. A co?

A to fajnie masz w takim razie z jedzonkiem... No nie?;)

Odnośnik do komentarza

~pffiiii
Ty sie wkurzylas?? A co ja mam powiedziec jak czytam jak zaniedbujesz synka? No wlasnie -,-
Tak mi sie napisalo. Czytam ze pracujesz.
Twojemu mezowi odwala. Niech sie lepiej spakuje a nie odztawia jakies teatrzyki -,-'

Nie no, teraz to zupełnie inaczej piszesz. :) No bo wcześniej, jak napisałaś z tą kasą i kochasiem, to byłam zniesmaczona bardzo... I dlatego nie spodobało mi się, że Kaska Ci odpowiedziała.
Ale ok., rozumiem teraz, że tak naprawdę chodzi Ci o to, że wedlug Ciebie Kaśka zaniedbuje synka, bo poswięca mu zbyt mało czasu. Ja akurat się z tym nie zgadzam, ale w porządku. Ty masz swoje zdanie, ja swoje.
Natomiast ostatnie zachowanie jej byłego skomentowałas idealnie...:)))

Odnośnik do komentarza

Kinga, możesz dokończyć swoją myśl nt. mojego "wygodnego czytania"?
Franca, jak zawsze umiesz równo jechać po każdym :D
Wracamy w środę. Myśl, że tera mój ślubny jest w Wawie i czeka na samolot jest dla mnie straszna. Mimo, że się rozstaliśmy, czuję się zobowiozana. Ta, sama już nie wiem co wypisuje.. Nie będę go widzieć przez pół roku a może już nigdy go nie zobaczę?! Eee.
Moje kochanie zaproponował mi, że się wprowadzę z synem do jego domu za miastem. W sumie spoko, bo jego chata jest wielka. Ale ja mam Wrocek załatwiony z pracą od sierpnia. Nie wiem jak to będzie, nie chcę zaczynać związku na odległość.

Odnośnik do komentarza

Kaśka098716191918

Franca, jak zawsze umiesz równo jechać po każdym :D

Nie no, ale w ostatnim poście po nikim ie jeździłam, a wręcz przeciwinie. :) Miałam nadzieję, że to widać...
Kitka ma rację, niepotrzebnie się zadręczasz myślami o byłym. Czujesz się zobowiązana?? Dlaczego? Po tym, jak on traktował Wasze małżeństwo?? Daj spokój...

Odnośnik do komentarza

bialarozyczka

Franca Ty niedobroto a Ty tytyty :D.

Hahahaha!!!:DDDDD

bialarozyczka
Dobrze że tutaj jesteś ;)

Ooooooooooo.... Ty też...:)))))

bialarozyczka
Kaśka skąd ten nowy partner się wziął ? lecisz jak proca normalnie :D
Czasu nie tracisz oj nie :D

Z tego, co pamiętam, to Kaśka zna go już od sierpnia, czyli prawie rok. Ale wiesz, ZNA go od sierpnia, żebys sobie czegos dziwnego nie pomyślała...;))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...