Skocz do zawartości
Forum

Ślub a żałoba


Gość Elisabeth9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elisabeth9

6 kwietnia bliska mi osoba wychodzi za maz niestety pare dni temu zmarl jej tata. Czy powinna przelozyc slub? Co o tym sadzicie? Ona chce przekladac znowu wszyscy mowia ze nie, wszystko zorganizowane, jej tata na pewno by chcial aby wyszla za maz. Co jej doradzic?

Odnośnik do komentarza

Ciężka sprawa... Jej tata na pewno by nie chciałby aby z jego powodu odkładała ślub, ale stawiając się w sytuacji Twojej znajomej i wiedząc co czuje, bo też mój tata nie żyje jestem w stanie w pełni zrozumieć, że chce przełożyć ślub. To jest jej dzień i jak to będzie wyglądać, jak młoda będzie ciągle smutna i przygnębiona rozmyślając o niedawnym odejściu bliskiej jej osoby.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

To wszystko zależy od tego, jak ona to postrzega. Czy da radę bawić się, gdy miesiąc temu umarł jej tata? Jakie miała z nim relacje? Jak bardzo był jej bliski? Jak on by zareagował na przełożenie ślubu? Nie warto patrzeć na to, czy już wszystko zorganizowane czy nie, jeśli panna młoda ma w kościele wybuchnąć płaczem patrząc na miejsce, gdzie miał siedzieć jej ojciec. Nie na tym to polega. Jeśli ona chce przełożyć ten ślub, to niech tak zrobi, nie patrząc na innych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...