Skocz do zawartości
Forum

Damskie kosmetyki w łazience przyjaciela


Gość marzec

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestesmy para -spotykamy sie od stycznia -m/wiecej raz na tydzien . Szalu z tel i sms tez nie ma -ale utrzymujemy kontakt staly.
Glownie ja przyjezdzam do niego i wczoraj jak bylam w jego lazience byly kobiece kosmetyki -plyn do demakija, zel do mycia ciala , zel oczyszczajacy do twarzy .

w sumie nie wiedzialam czy zapytac - o te rzeczy -bo nie wiem na jakich zasadach sie spotykamy .

(wczesniej rozmawialismy o nas -to powiedzial ,ze chce aby nam sie ulozylo -ale ze nie bedzie teraz dawal zadnych deklaracji -ze wzgledu na jego powazne sprawy , wtedy tez zapewnial ze nie spotyka sie z innymi )

czy powinnam go zapytac o tez rzeczy w lazience?

Odnośnik do komentarza

O rany, to żel pod prysznic czy do twarzy to ma być taka sensacja? Przecież chyba zdecydowana większość ludzi tego używa... A z tym płynem do demakijażu, to może Ci się wydawało? Zauważyłaś kiedykolwiek, żeby był umalowany? Ok, teoretycznie mógłby chodzić umalowany w jakieś inne miejsca, ale chyba nie ma co wyciągać pochopnych wniosków. Jeśli już chcesz przyjrzeć się bliżej tej sprawie, to może najpierw spróbuj sprawdzić, czy ma kosmetyki do makijażu.

Odnośnik do komentarza

to sa typowe damskie kosmetyki -plyn do demakijazu loreala, plyn do twarzy 3 w 1 vichy i zel pod prysznic damski .
tego wczesniej nie bylo , a kosmetyki sa urzywane . nie nie maluje sie -chyba ,ze o tym nie wiem :)

moze ma jakies perwersje? hihi

Odnośnik do komentarza
Gość zdumiona

jakie wy wszystkie delikatne!normalnie należy spytać, chyba, że nie przeszkadza Ci to i możesz być jedną z wielu, zostawianie kosmetyków to stary trick, laska chciała Cię powiadomić, że jest i ona, a Ty co boisz się, że pan się obrazi i jeszcze nie zechce figlować???? dziewczyny , szanujcie się, bo ręce opadają, jak się czyta "spytaj delikatnie" a co on jeden na świecie?

Odnośnik do komentarza

Jak nie zapytasz, to będziesz sobie w głowie snuła różne opcje w stylu a co jeśli i będziesz niespokojna, bo nie będziesz wiedziała czego się spodziewać, albo będziesz szukała haczyka. Dlatego zapytaj wprost, ale żartem, np. jak bedziesz u niego, idź do łazienki, niby puder poprawic itp i wychodzac zazartuj w stylu: hm... nie wiedziałam ze uzywac płynu do demakijazu i pusc oczko. Zobaczymy co powie, na pewno nie zostawi tego bez odzewu a wtedy bedziesz mogła pociagnac go za jezyk. kosmetyki swiadcza o tym, ze ktos tu albo mieszka albo mieszkał, moze o czyms nie wiesz np o byłej dziewczynie, siostrze czy cos. A dopoki sie nie dowiesz, nie ma co snuc czarnych scenariuszy, zapytaj żartem i tyle, ale też nie stawiaj go pod sciana z seria pytan, wszystko na luzie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...