Skocz do zawartości
Forum

Popuszczanie spermy podczas stosunku bez zabezpieczenia a ciąża


Gość alishia

Rekomendowane odpowiedzi

mam 19 lat chlopak spuscil sie do srodka troche spermy wylecialo na posciel, kochalismy sie drugii raz a ta sperma byla w srodku, znowu sie spuscił do srodka (raczej) . wysiusiałam sie. boje sie ze moge zajsc w ciaze. czy mam sie czym przejmowac?

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

Oddanie moczu tu nic nie pomoże, bo pochwa nie jest połączona z cewką moczową. Kochaliście się bez zabezpieczenia, z końcem w środku to niesie za sobą dość duże prawdopodobieństwo ciąży. Zrób test po dwóch tygodniach od tego stosunku.

Odnośnik do komentarza

Tego nie powie Ci nikt ani kalendarzyk ani kalkulator. Bo każdy organizm jest inny. Nie stresuj się tylko spokojnie poczekaj na okres. Nie jest tak łatwo zajść w ciąże jak się zdaje a nawet jakbyś była to nic nie zmienia bo czasu nie cofniesz. Następnym razem bardziej uważajcie i lepiej się zabezpieczcie skoro nie chcesz dziecka a stwarzasz ryzyko to licz się potem z możliwymi konsekwencjami a nie panikujesz po.

Odnośnik do komentarza

teraz juz bede pamietac i wiecej takiego bledu nie zrobie bo jak na tyle lat to była głupota z mojej strony. a co do kalendarzyka to na roznych stronach internetowych sprawdzałam. po jakim czasie mogłabym miec jakies dolegliwosci zwiazane z ciaza?

Odnośnik do komentarza

A co ma kalendarzyk do Twojego organizmu? skoro nie mierzysz temperatury codziennie nie obserwujesz śluzu i szyjki to nawet kalendarzyk internetowy Ci nie wyliczy kiedy dokładnie była owulacja i dni płodne. U mnie np. w styczniu owulacja wystąpiła 22dc a zawsze byla 15dc. A co do objawów to nie sugeruj się nimi bo mogą być takie same jak przed okresem lub być spowodowane jakąś infekcją lub czymś innym. Chcesz wiedzieć czy jesteś w ciąży ?? Po 10 dniach od stosunku udał się na test Beta HCG do laboratorium (u mnie np. robi się w przychodni).

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

Nigdy nie wierz w ten kalkulatory, kalendarzyki dni płodnych, które dostępne są w necie. Bo ich wyniki są bardzo malo wiarygodne. Już lepiej samemu prowadzić obserwację. A jak nie masz na to czasu czy chęci to zabezpieczać się czy to tabletkami czy gumką

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ współżyła Pani bez zabezpieczenia ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży koniecznie powinna Pani zatem wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku. A propos objawów, to zupełnie nie powinna się tym Pani sugerować. Warto bowiem podkreślić, że nie u wszystkich kobiet jakiekolwiek objawy się w ogóle pojawiają. A jeśli się pojawiają, to może być to zarówno 2-3 tydzień jak i 3 miesiąc. Jest to bardzo indywidualnie zmienne. Koniecznie proszę zatem wykonać test.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...