Skocz do zawartości
Forum

Podniecające zapachy


Hakownica

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mala__MI

ja jakoś na zapachy nie jestem wyczulona, lubię jak mężczyzna ładnie pachnie ale to nie pobudza jakoś mojego libido. Ja jestem bardziej wzrokowcem :)
Ale jesli już to lubię jak perfumy mężczyzny zawierają drzewo sandałowe, piżmo i zapachy przypraw, korzenne

Odnośnik do komentarza

Lubię świeżość czuć od męzczyzny, cytrusy jakies drzewko sandałowe poczuć od niego.
Do tego wprost uwielbiam zapachy wiekszości męskich perfum i żeli pod prysznic. Sa niesamowite, moglabym wąchać wąchać:D

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Ewa z Tolkmicka

Lubię naturalny zapach męskiego potu, zwłaszcza taki z odcieniem ambry. Natomiast bardzo nie lubię perfum o zapachu ogórka, wywołują we mnie mdłości i facet tak pachnący staje się natychmiast odpychający.

Odnośnik do komentarza

Pozwole sobie nieco odkopać temat bo szukam dla siebie czegoś co naprawdę spodoba sie kobietom. Mianowicie interesuje mnie tutaj kwestia feromonów i zastanawiam się czy takie zapachy dzialają czy moze nie ma sie tutaj co nastawiać na działanie? ? A jeśli tak to jakie? Czy w cenie do 100 zł kupię sobie jakies porządne? Nie chcę wydawać więcej bo chciałbym po prostu przetestować czy to działa czy nie....

Odnośnik do komentarza

Możesz śmiało sobie kupić Love Desire premium. Kupiłem ten zapach trochę w ciemno, gdyż nie dało się go u mnie w mieście powąchać - wcześniej czytałem dobre opinie tak wiec postanowiłem przejść się po mieście w poszukiwaniu ich ale ich nie znalazłem. Zamówiłem przez neta. Pierwszy niuch i pomyślałem sobie ale się wkopałem, wydał mi sie bardzo słodki, za słodki...Jednak po chwili ta słodkość opada , ukazując ciepłe, miłe oblicze, nawet z lekka nonszalanckie. Zapach trzyma się u mnie na skórze około 6 godzin minimalnie, czasem nawet do 8.Zdecydowanie polecam., szczególnie, że naprawdę maja w sobie feromony co przetestowałem w wielu sytuacjach i nie jest to jedynie ściema jak wcześniej się obawiałem, ze może być. Bo naprawdę się podoba płci przeciwnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...