Skocz do zawartości
Forum

Wzdęcie po grypie jelitowej


Gość kiniusia94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kiniusia94

Witam. Mam 16lat, jestem kobietą o wzroście 169cm i wadze 58,3kg. Czy moja waga jest odpowiednia ? Bo ciągle wydaję mi się, że jestem za gruba, próbowałam nawet już wymuszać wymioty po jedzeniu, ale przestałam, bo to nic nie dawało. Jestem kilka dni po grypie jelitowej i mój brzuch jest wzdęty, wygląda to okropnie ;/ jakbym była w ciąży ... ;/ ;o a przed jelitówką mój brzuch był znacznie mniejsze, w sumie prace wcale go nie miałam. Co mi pomoże na ten wzdęty brzuch ?

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Według wskaźnika jakim są siatki centylowe, zarówno Twój wzrost jak i waga są jak najbardziej prawidłowe w stosunku do wieku. Pamiętaj, że BMI nie powinno być stosowane u osób poniżej 18 roku życia.
Pamiętaj również, że jesteś teraz w okresie dojrzewania. To taki czas kiedy Twój organizm potrzebuje wszystkich składników odżywczych by prawidłowo się rozwijać i wzrastać. Jeśli na przykład na skutek diet nie zostaną one dostarczone, może skutkować to różnymi stanami patologicznymi. Powinnaś zatem pamiętać o odżywianiu zgodnie z piramidą zdrowego żywienia oraz o odpowiedniej aktywności fizycznej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...