Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja w toalecie a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo długo myślałem nad napisaniem tego postu , dlatego , że przeglądając codziennie wielogodzinnie fora natykałem się bardzo na tematy , w których ludzie osobie z problemem odpowiadali : "Czy miałeś już biologię? Wyedukuj się" .Więc jeśli ktoś ma tak pisać , to proszę wogóle nie pisać.

Przez pewien czas nazbierało się trochę pytań, na które chciałbym , żebyście mi poważnie odpowiedzieli :
1)Czy były kiedyś / Czy znacie przypadki zapłodnienia poprzez korzystanie z toalety i tego typu sytuacje ? Na niektórych stronach doczytałem się , że takich przypadków jest dużo , z drugiej jednak strony ludzie pisali , że to jest prawie równe zeru , bo nasienie ginie szybko poza ciałem .
2)Czy jeżeli ktoś się masturbuje w toalecie i świeże nasienie spływa do muszli to jest szansa na zapłodnienie ? :( Tym bardziej , kiedy osoba wchodzi od razu po tej osobie i ma dużo do oddania moczu i wtedy silnie mówiąc brzydko sika i odpryskuje się na narządy rodne (odpryskuje się , bo wiem , że tak jest , bo sam korzystam z tej toalety) ? Podobno nasienie ginie w ciągu kilkunastu minut , więc tymbardziej w wodzie z toalety ma dobre środowisko i jest w stanie przeżyć 72h. To jest najważniejsze pytanie. Proszę o obiektywizm , bo wiem , że są takie przypadki raz na milion ( ale są ) , a ja pewnie będę miał pecha ...
3)Ile żyje nasienie poza organizmem / w wodzie i ile czasu plemniki są zdolne do zapłodnienia?

Osoba , która właśnie korzystała z tej toalety ma wypukły , większy brzuch , jest bardzo ospała i ma powtarzające się w ciągu dnia mroczki przed oczami dochodzace nawet do 20min.

Od tygodnia nie mogę spać i dalej już nie zasnę zapewne , bo już taki jestem. Dopóki w maju/czerwcu nie zobaczę , że brzuch tej osoby jest w porządku to nie będę miał życia.

Proszę o pomoc :(((

Odnośnik do komentarza

Co z tego że to było świeże...
1. Woda w muszli zawiera różego rodzaju środki typu domestos, albo popłuczyny po kostce toaletowej
2. Muszla klozetowa, woda z toalety to nie jest środowisko bezpieczne i sprzyjające plemnikom.
Choćby z tych dwóch powodów nie ma takiej opcji aby tak kobieta była w ciąży... jeśli brzuch jej się powiększył to może mieć wzdęcia, przytyć, albo być w ciąży z kimś innym ( mężem/partnerem czy przypadkowym kochankiem) ALE NA PEWNO NIE Z TOBĄ

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__Mi

Chłopie ile Ty masz lat???? 10? Nie ma takiej możliwości aby ta kobieta była w ciąży....Równie dobrze ta kobieta może przehcodzić menopauzę przy której zmiany wagi, migreny, uderzenia gorąca, mdłości i wahania nastrojów to norma.... Wierz mi. Na powietrzu plemniki mogą prztrwać jakieś 2-3 minuty nie wiecej, woda w toalecie nie jest dla nich dobrym środowiskiem, bo jest zanieczyszczona, ma inny skład, zawiera chlor itp substancje które nie sprzyjają plemnikom, no chyba że Twoje są niezniszczalne....
Chłopie ogarnij się...

Odnośnik do komentarza

Sytuacja opisana przeze mnie się w ciągu tego czasu parę dosłownie razy powtórzyła , no ale ...
To trochę taki paradoks , albo zlot niezbyt korzystnych zdarzeń , bo teraz jestem załamany , ledwo co usypiam po kilku godzinach , bo są nowe objawy : duży apetyt i nagłe skurcze/bóle brzucha , które nigdy praktycznie u tej osoby nie występowały ...

Ale i tak dziękuję za odpowiedź eksperta , zawsze w jakimś stopniu mnie to uspokuje .

Skoro jestem tak uparty i Wy mówicie , że nie ma szans , a mimo to ja piszę , to już nie będę pisał tutaj , bo nic więcej mi nie powiecie , a ja i tak uparcie próbuje coś udowodnić , więc pozostaje mi czekać .

Dziękuję za pomoc ;) !

Odnośnik do komentarza

Witam, to znowu ja z innym pytaniem ...
Poczytałem parę godzin o tego typu sytuacji i są mieszane wypowiedzi , więc się spytam i proszę o sensowną odpowiedź ,jeżeli ktoś wie.
Nigdy mi się to nie zdarzyło , ale na desce klozetowej znalazła się kropla spermy wielkości kropli , dosłownie sekunde po mnie wchodziła osoba . Czy po takiej sytuacji może do "czegoś" dojść?
Czytałem , gdzieś , że wtedy sperma obumiera po 2-3min ( ale i tak to bezsensu skoro osoba weszła dosłownie po mnie ) , natomiast tutaj (źródło: msfera.pl/sperma.html) i w paru innych źródłach tą samą informację , że "Przez 3 godziny żyją na... desce sedesowej.". Ale i tak nie ma sensu , bo ta osoba wchodziła od zaraz , więc "chyba" tak szybko by nie wyginęły.
Piszę, bo jestem osobą strasznie depresyjną i paranoiczną.
Prosze o odpowiedź , jeśli ktoś wie , nie da mi i tak to spokoju , ale zawsze coś ;)

Odnośnik do komentarza

d43431
Witam, to znowu ja z innym pytaniem ...
Poczytałem parę godzin o tego typu sytuacji i są mieszane wypowiedzi , więc się spytam i proszę o sensowną odpowiedź ,jeżeli ktoś wie.
Nigdy mi się to nie zdarzyło , ale na desce klozetowej znalazła się kropla spermy wielkości kropli , dosłownie sekunde po mnie wchodziła osoba . Czy po takiej sytuacji może do "czegoś" dojść?
Czytałem , gdzieś , że wtedy sperma obumiera po 2-3min ( ale i tak to bezsensu skoro osoba weszła dosłownie po mnie ) , natomiast tutaj (źródło: msfera.pl/sperma.html) i w paru innych źródłach tą samą informację , że "Przez 3 godziny żyją na... desce sedesowej.". Ale i tak nie ma sensu , bo ta osoba wchodziła od zaraz , więc "chyba" tak szybko by nie wyginęły.
Piszę, bo jestem osobą strasznie depresyjną i paranoiczną.
Prosze o odpowiedź , jeśli ktoś wie , nie da mi i tak to spokoju , ale zawsze coś ;)

Chłopie odpisał Ci lekarz, czy dla ciebie to zbyt mało? Kto ma ci jeszcze odpisać że to nie ciąża - papież?

Odnośnik do komentarza

Ok , widzę , że przeze mnie dostajecie szału , więc biorę nogi za pas i już nie piszę :D Uspokoiliście mnie trochę , dzięki ;) Teraz już mi trudno uwierzyć w to , że może coś być od takich spraw z deską klozetową czy dotykanie ubrań , siadanie na pościeli na których jest sucha sperma.

Dzięki za pomoc , wasze forum jest ok ;) !

Odnośnik do komentarza
Gość Mala__MI

To nie jest tak że dostajemy szału :D Bez przesady. Tylko piszemy, piszemy a ty jak ten osiołek i tak swoje. Zapewniam Cię że ona nie jest w ciąży ( przynajmniej nie z tobą) Daje sobie za to rekę uciąć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...