Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy, ucha, zębów, ropny katar a zatoki


Gość nastolatka18aj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nastolatka18aj

Witajcie. Nie pamiętam kiedy to się zaczęło, ale myślę że dosyć dawno temu. Mysle ze to moze miec powiazanie z ta sytuacja ktora opisze.
2 lata temu zaczeła mi sie robic dziura w dolnej 6. Dopiero po roku poszłam do osiedlowej dentystki. Wszystko bylo ok, az pewnego dnia cos mi napuchlo na dziasle, dala mi antybiotyk i skierowanie na rtg. Facet ktory je robil znal sie troche i mowil ze jest ok, wiec bylam spokojna.Poszlam do niej, ona zbladła, zaczęła sie robic strasznie nerwowa, kazala mi szybko tego zęba usunąć-mojej mamie przez tel powiedziała że tam jest zgorzel i jak nie usunę teraz to obejmie inne zęby.
Poszłam prywatnie do innego dentysty, stwierdzil ze
to moze byc perforacja, ale on sie za to nie wezmie, dał mi namiar do przychodni w której zajmują się najgorszymi przypadkami (miejscowosc oddalona 100km) tam mialam leczenie kanalowe(pod koniec stycznia), odbudowa na koronie bedzie juz na miejscu.
W dokumentach które podpisywalam na poczatku wszystko bylo wyjasnione,ze m.in powiklaniem moga byc zatoki.W wypisie było coś o ropie,nie pamietam dokladnie. Od kilku miesiecy czulam ze mi cos scieka po tylnej scianie gardła, od czasu do czasu wypadały dziwne kulki. Od zeszłej soboty jestem chora, miałam zapchany nos,ból szczęki,ucha, okropny kaszel-do tej pory swedzi mnie gardlo,a gdy probuje odksztusic czesto nic nie ma, czasem pojawia sie taka flegma,z nosa też juz nie leci sama ropa jak to mialo miejsce do piątku,a zwykly katar. Ale głowa ,czoło nadal boli, wszystkie zęby,ucho - z tym ze nie caly czas.
Biore leki, wacham sztyft.
Poradzi mi ktoś cokolwiek? Za tydzien do szkoly musze byc zdrowa.dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość nastolatka18aj

Deanerys, dziekuje za odpowiedz...
Tylko co to jest ten zab zatokowy? W przeciagu tych 2 lat a wlasciwie od zeszlorocznych wakacji zrobila mi sie dziura w drugiej 6 i w jedynce:( Zatoki moga byc skutkiem nie noszenia czapki w zimie, codziennie tez wychodze prosto po myciu glowy na dwor... ale nie wiem. Jej, juz myslalam ze to koniec...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...