Skocz do zawartości
Forum

Nadmierna potliwość całego ciała


Gość potzemasakra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość potzemasakra

Witam,
Postanowiłem napisać na tym forum ponieważ od dłuższego czasu borykam się z problemem nadpotliwości całego ciała.
Jeżeli pomyliłem działy proszę przenieść temat...
Wracając do tematu mój problem pojawił sie z tego co pamiętam na początku gimnazjum otóż zaczęły pocić mi się ręce, stopy i pachy ale to w takim stopniu ,że nie było to jakoś zauważalne, na domiar złego z wiekiem problem się pogarsza ponieważ pocę się coraz bardziej obecnie mam 20 lat i siedząc nieraz w szkole potrafią spocić mi się nawet plecy. Nieraz to już dostaje pierdo**** z tego wszystkiego.
Na dłonie i pachy zacząłem stosować środek blokujący gruczoły i pomaga, niestety plecy i stopy tym się nie załatwi.
Dodam ,że miałem robione badania na tarczycę i są w porządku, cukrzycy również nie mam.
Od podstawówki trenuję siatkówkę dokladnie 5 lub 6 klasa+ gimnazjum jeszcze trenowałem trochę biegi więc na kondycję nie mogę narzekać tym bardziej na sylwetkę bo mam wagę w normie i poziom tłuszczu również:
184cm wzrostu i 75kg wagi poziom tłuszczu około 14-16%
Jedyny mankamentem jest ten pier*** pot. Na turniejach ledwo wejdziemy na rozgrzewkę a ja już cały mokry a grać mogę cały czas i zmęczenia aż takiego nie czuję.
Aha. jak nie stosuję preparatu do blokowania porów to ręce mokre nawet jak siedzę w domu przed komputerem pachy to samo.
Prosiłbym bardzo o jakieś dobre porady
Jak macie pytania to walcie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...