Skocz do zawartości
Forum

Seks przy stulejce


Misiorr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Do Autora

chłopie stulejka to trudnościągalny lub przyrośnięty napletek do główki!!!!
Powoduje otępienie przyjemności, to tak jakbyś lizał cukierka przez szybę. Prezerwatywa dodatkowo otępi czucie i za chuja pana się nie spuścisz.
Jeżeli choć milimetr skórka zejdzie z główki, to możesz spróbować to rozćwiczyć waleniem konia z użyciem KY. Jeżeli nie, to tylko obrzezanie.
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Pewnie nie myłeś siurka i nie ćwiczyłeś waląc konia, dlatego teraz masz cudowną stulejkę a nie seks
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
a w jaki sposób walisz konia, i czy masz wytrysk? Jeśli tak to po ilu godzinach?

Odnośnik do komentarza
Gość do dziecka

~VEROX
No jednym słowem masz przerombane i nie poruchasz :)
Ps. Zostaje ci tylko ręka.

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
gówno prawda, żeby ręka dała przyjemny wytrysk, to napletek musi latać/zsuwać się po główce góra/dół.
Jeżeli napletek jest przyrośnięty do główki, to można chuja tylko głaskać do zasranej śmierci, a on za chuja pana się nie spuści.
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
narazie zostaje Ci tylko bajka o latarence; po obrzezaniu może się to zmienić

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 17-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Misiorr

Odnośnik do komentarza
Gość Do Do Autora

~Do Autora
chłopie stulejka to trudnościągalny lub przyrośnięty napletek do główki!!!!
Powoduje otępienie przyjemności, to tak jakbyś lizał cukierka przez szybę. Prezerwatywa dodatkowo otępi czucie i za chuja pana się nie spuścisz.
Jeżeli choć milimetr skórka zejdzie z główki, to możesz spróbować to rozćwiczyć waleniem konia z użyciem KY. Jeżeli nie, to tylko obrzezanie.
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Pewnie nie myłeś siurka i nie ćwiczyłeś waląc konia, dlatego teraz masz cudowną stulejkę a nie seks
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
a w jaki sposób walisz konia, i czy masz wytrysk? Jeśli tak to po ilu godzinach?

Trollu jełopie przeczytaj sobie najpierw co to jest stulejka a dopiero później pieprz głupoty. Tobie na szczęście nic do mózgu nie przyrośnie bo go nie masz.

Odnośnik do komentarza
Gość do PT Nietrolla

cyt. z trolla:
Trollu jełopie przeczytaj sobie najpierw co to jest stulejka a dopiero później pieprz głupoty. Tobie na szczęście nic do mózgu nie przyrośnie bo go nie masz.[/quote]
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
do biednego nietrolla:
powiedział co wiedział, hahaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powtórzę: pełna stulejka, to właśnie przyrośnięta skórka do główki chuja z powodu brudu i stanu zapalnego, częściowa stulejka, to trudnościągalny napletek z powodu braku ćwiczeń pn. "walenie konia" pełną, naoliwioną dłonią niczym pochwą. Walenie konia na sucho "góra/dół" może wytworzyć ranki na siurku a nawet żylaki.Notabene, większość debilnych nietroli tak robi, i później błagajom o pomoc tu na FORÓMIE
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
rada dla biednego nietrolla: dawaj possać swojego małego, dziecinnego siurka półrocznej cieliczce, to będziesz miał "seks w stulejce". Tylko uważaj, bo może cię kopnąć w jaja i zaryjesz mordą w krowie gówno.

Odnośnik do komentarza
Gość dla Misiorra

Seks przy stulejce
Misiorr
MisiorrWyślij wiadomość • 17 lutego 2013 12:26 OdpowiedzZgłoś nadużycie
Mam lekka stulejkę. Mo
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Lekka stulejka, to takie kalectwo, gdzie widać tylko 1/4 żołądzi a resztę pokrywa napletek. Ciężka stulejka, to zupełne kalectwo, gdzie 100% napletka pokrywa główkę siurka tworząc lejek podobny do ryja słonia, służący tylko do siusiania. Przy takiej stulejce pod napletkiem gromadzi się mastka, resztki moczu, no i później powstaje stan zapalny, ropienie, i przyrośnięcie napletka do główki. Często wtarga gangrena i trza głupiego chuja amputować, a właścicielowi kupić pamiątkową dla siurka szkatułkę. Buaaahhhaa nietrolu PT Misiorze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

pomysł:
obetnij swojego siurka, który ma stulejkę, połóż go na białej, pachnącej pościeli, zaproś jakąś babkę, połóżcie się nago obok siurka, i będzie SEKS przy STULEJCE jak sto chujów. Nagrajcie filmik, a zarobicie fortunę na swoim kalectwie i głupocie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...