Skocz do zawartości
Forum

Seks z gumową lalką


Gość Trick

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Ostatno na Jm czytałam o burdelach które trzeba odwiedzić przed śmiercią... najbardziej zdziwiło mnie to że są burdele z lalkami? No i tu zaczeły się moje rozmyslania, po co komu gumowa lala jak można postarać się o prawdziwą kobietę? Czy to kwestia wyboru, nieśmiałości, lenistwa czy cxzegoś innego. Nie bardzo to rozumiem, bo o ile niektóre laki są piękne i naprawdę z wygladu przypominają kobietę ( nie mówię tu o lalach z dowcipów z otwartymi ustami, z których schodzi powietyrze) Ale nawet niech ta lala kosztuje majątek to jest to lalka, tworzywo sztuczne. To co w tym jest takiego ekscytującego?

Odnośnik do komentarza

nikola7799
chodzi o zwykły czysty akt seksualny, który być może ma na celu tylko zastąpienie masturbacji.

To po prostu JEST zastąpienie masturbacji. Tyle że zamiast masturbowania się żywym człowiekiem, jak w zwykłych burdelach, tu się to robi za pomocą lalki, więc ta różnica jest zdecydowanie na korzyść tego drugiego. Dziwniejsze jest tak naprawdę to pierwsze.

Odnośnik do komentarza

DonDiegoDeLaVega
Odpowiedź jest prosta - tacy ludzie po prostu nie mają wyboru. Nie oszukasz biologii, każdy ma potrzeby seksualne, a nie wszyscy je zaspokajają w normalny sposób.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Ejakulacja w takiej lalce jest zdrowsza od bicia konia. Bicie konia bez lubrykanta lub nieumiejętne może zafundować ranki i żylaki na penisie. Lala jest sterowana elektronicznie, ma cudownie delikatną skórę, kwili, śpiewa, dowcipy opowiada, poci się , wykonuje ruch frykcyjne na penisie. Nadaje się dla leniwców lub spaślaków. Wszystko jest cacy oprócz ceny 6,5tys$

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...