Skocz do zawartości
Forum

Problem z wprowadzeniem członka do pochwy


Gość Zawstydzona000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zawstydzona000

Uprawiamy seks z moim chłopakiem od niedawna. On ma już pewne doświadczenie ja nie. Gra wstępna jest cudowna lecz później istnieje pewien problem... Często on nie może włożyć we mnie swojego członka. Po prostu nie chce wejść . Jest problem z jego włożeniem albo jak wejdzie to po kilku ruchach znowu wypada. W zależności w jakiej pozycji, bo kilka razy nam się udało i było dobrze lecz nie chcemy się kochać ciągle w tej samej a takie kombinowanie podczas stosunku irytuje mnie jak i jego. Myślę że nie ma to wpływu mój chłopak. Z jego członkiem jest wszystko jak należy. Ja też jestem tam nawilżona lecz czuje się jakby to coś ze mną było nie tak. Może mam za mało doświadczenia. Może powinnam coś zrobić. Czy ktoś się z tym spotkał? Możecie mi coś doradzić? Nie wiem może jakieś pozycje czy jakikolwiek inny sposób. POMÓŻCIE

Odnośnik do komentarza

Ja tak mam gdy gra wstępna była za krótka a ja jestem za mało podniecona:) Musisz tego bardzo chcieć, poproś chłopaka żeby sie z Tobą podrażnił, próbował lekko dotykać i zabierać swojego członka. Wtedy bedziesz baaaardzo chciała żeby był w Tobie i mięśnie się rozluźnią. Zależy też w którym momencie cyklu jesteś, zaraz po okresie mieśnie są ciaśniejsze. I im częściej będziecie się kochać tym bedzie łatwiej. Życzę powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...