Skocz do zawartości
Forum

Mąż kocha i tęskni za byłą dziewczyną


Gość wiki31153

Rekomendowane odpowiedzi

a mi sie wydaje rozwnież ze problem jest minimalny pod wplywem alkoholu mowi ze rozne rzeczy niektorym uruchamia sięagresja minelo tyle lat ze nie sadze aby to byla prawda. porozmawiaj z nim o tym na trzezwo i powiedz co czujesz jakie masz mysli to pomoze i rozwieje twoje watpliwości.

Mowie ci ten problem moze nie byc problemem.!!! nir rob glupstw macie syna ! dlatego zdecyduj sie na szczera rozmowe

Odnośnik do komentarza
Gość Ciągle mi przykro

Ja miałam podobnie. Po pijaku mój On wyznał jak to dobrze mu było w łóżku z żoną, która rzuciła go 3 lata temu, bo chciała spróbować świata i kontaktów z innymi mężczyznami. Wcześniej go zdradzała - pierwszy raz po trzech latach małżeństwa. Wybaczył jej jak twierdził z powodu dziecka i tak tkwili w toksycznym związku bez żadnych zmian i perspektyw przez kolejnych wiele lat.
Ja dałam mu całą miłość, pomogłam stanąć na nogi. Mieliśmy wspólne plany, marzenia o domu, dzieciach. Wydawało się, że połączyło nas prawdziwe uczucie, a teraz wszystko się zmieniło. Przepraszał milion razy, mówił że nawet nie pamięta co wtedy powiedział. Niby wybaczyłam, ale ściana została. I niby wierzę, że mnie kocha, bo mówi o tym, jest troskliwy, lecz te pijane słowa zostały wypowiedziane. Boję się, że powolutku nic nie zostanie z miłości, która chyba jednak była. Nigdy nikt nie zdołał wyzwolić we mnie tylu kompleksów i zahamowań, co on w zaledwie dwóch zdaniach.
No i jak z radością teraz iść z nim do łóżka, jak nie czuć się kobietą numer...ileś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...